خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶ پیروزی پرتغال برابر ارمنستان در شب هت‌تریک رونالدو

مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶ پیروزی پرتغال برابر ارمنستان در شب هت‌تریک رونالدو

مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶ پیروزی پرتغال برابر ارمنستان در شب هت‌تریک رونالدو

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶، امشب (شنبه) چهار دیدار‌برگزار شد که در مهمترین آنها از گروه نهم، تیم ملی پرتغال در خانه ارمنستان با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری دست پیدا کرد.

در این بازی که پرتغال با اخراج تیاگو از دقیقه ۶۲ به بعد ۱۰ نفره بازی کرد، هر سه گل پرتغال را کریستانو رونالدو در دقایق ۲۹ (پنالتی)، ۵۵ و ۵۸ به ثمر رساند. برای ارمنستان میزبان هم پینیرو پیزلی در دقیقه ۱۴ و هرایر امکویان،‌مدافع باشگاه استقلال تهران در دقیقه ۷۲ گلزنی کردند.

پرتغال با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول گروه نهم مرحله انتخابی یورو ۲۰۱۶ تثبیت کرد. ارمنستان هم با یک امتیاز قبلی در قعر جدول پنج تیمی این گروه باقی ماند.

از این گروه امشب دانمارک از ساعت ۲۳:۱۵ دانمارک میزبان صربستان است.

امشب همچنین در گروه چهارم، ایرلندجنوبی در خانه به تساوی یک بر یک برابر اسکاتلند رضایت داد. جاناتان والترز در دقیقه ۳۸ برای ایرلندجنوبی و جان اوشب در دقیقه ۴۷ (گل به خودی) برای اسکاتلند گلزنی کردند.

در این گروه همچنین تیم ملی لهستان با نتیجه ۴ بر صفر از سد گرجستان گذشت. میلیک در دقیقه ۶۲ و روبرت لواندوفسکی سه بار در دقایق ۸۹، ۹۰ و ۲+۹۰ برای لهستان گلزنی کردند.

در این گروه لهستان با ۱۴ امتیاز صدرنشین ، اسکاتلند ۱۱ امتیازی دوم، آلمان ۱۰ امتیازی سوم و تیم‌های ایرلندجنوبی،  گرجستان و جبل‌الطارق به ترتیب با ۹، ۳ و بدون امتیاز چهارم تا ششم هستند. در گروه چهارم همچنین امشب آلمان از ساعت ۲۳:۱۵ میهمان جبل‌الطارق است.

در گروه ششم هم امشب فنلاند با یک گل از سد مجارستان گذشت تا چهار امتیازی شود و به رده چهارم صعود کند. از ساعت ۲۳:۱۵ امشب دو بازی دیگر در گروه ششم برگزار می‌شود که اولین آنها جزایر فارو میزبان یونان خواهد بود و در بازی دیگر ایرلندشمالی از رومانی پذیرایی می‌‌کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *