پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5469 23 خرداد 1394 ساعت [ 23:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کواچ: با سبکی کلاسیک بازی کردیم/ باید از سرویس‌ها امتیاز بگیریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل روسیه گفت: ایران با سبکی کلاسیک برابر روسیه بازی کرد و به پیروزی رسید

تیفوسی:

کواچ: با سبکی کلاسیک بازی کردیم/ باید از سرویس‌ها امتیاز بگیریم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل روسیه گفت: ایران با سبکی کلاسیک برابر روسیه بازی کرد و به پیروزی رسید. به گزارش خبرگزاری مهر، اسلوبودان کواچ در پایان دیدار نخست تیم‌های ملی والیبال روسیه و ایران در هفته پنجم لیگ جهانی خاطرنشان کرد: ایران در مسابقه با روسیه با سبکی کلاسیک و بسیار خوب بازی کرد.
وی با بیان اینکه تغییراتی را که بعد از ست اول در زمین پیاده کردیم، موجب شد تا به بازی برگردیم، افزود: ما به خوبی از نقاط ضعف تیم ملی والیبال روسیه آگاه بودیم. در حال حاضر سعی می‌کنیم بیشترین امتیاز را از سرویس بگیریم. در این بازی سعی کردیم سد دفاعی قوی‌تری بسازیم و بر حملات آشیف که ما را با مشکل روبرو می‌ساخت، فائق آمدیم.
سرمربی تیم کشورمان تصریح کرد: دریافت‌های میرزاجانپور و میلاد عبادی‌پور در این مسابقه بسیار خوب بود. معروف هم خیلی خوب ظاهر شد. می‌توانم بگویم که از عملکرد روسیه نهایت بهره را در این مسابقه برده‌ایم.
کواچ تاکید کرد: بازی با روسیه تنها شانس ما برای کسب امتیاز در خارج از خانه است و برای رسیدن به فینال باید بیشتر تلاش کنیم.
تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه هفته پنجم لیگ جهانی موفق به شکست ۳ بر یک روسیه شد و ساعت ۱۹:۴۰ روز یکشنبه نیز در دومین مسابقه به مصاف این تیم می‌رود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت