کد خبر : 5487 24 خرداد 1394 ساعت [ 9:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی‌های مقدماتی یورو ۲۰۱۶ : برد پر گل آلمان ، تاریخ سازی جزایر فارو!!!

قهرمان جهان، مطابق انتظار، عضو تازه یوفا را گلباران کرد و جزایر فارو سومین پیروزی تاریخش را جشن گرفت.

بازی‌های مقدماتی یورو ۲۰۱۶ : برد پر گل آلمان ، تاریخ سازی جزایر فارو!!!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه رقابت‌های فوتبال مقدماتی یورو ۲۰۱۶، آلمان، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ مطابق انتظار با هفت گل جبل الطارق، عضو جدید یوفا را خرد کرد.

حتی پنالتی هدر رفته شواین‌اشتایگر در دقیقه ۱۰ هم خللی در عزم قهرمان چهار دوره جام‌جهانی به وجود نیاورد.

ابتدا شورله در دقیقه ۲۸، آلمان را پیروز به رختکن برد. در نیمه دوم، آتش‌بازی‌ ژرمن‌ها، گل‌های مکس کروز در دقیقه ۴۷، گندوگان در دقیقه ۵۱ و بالعربی، زننده زودهنگام‌ترین گل تاریخ بوندس‌لیگا در فصل گذشته در دقیقه ۵۷ را در پی داشت.

شورله به یاد دو گل متوالی به برزیل در جریان یک برتری هفت گله در جام‌جهانی در دقایق ۶۵ و ۷۱ و  مکس کروز در دقیقه  ۸۱، آلمان را با نتیجه  ۷ بر صفر مقابل تیمی دارای بازیکنان نیمه‌وقت و عمدتاً شاغل در مشاغل دولتی به پیروزی رساند.

با این نتیجه، قهرمان جهان با ۱۳ امتیاز و اختلاف یک امتیازی نسبت به  لهستان در پایان بازی‌های دورششم گروه چهارم مقدماتی یورو ۲۰۱۶ در رده دوم ایستاد.

در بازی‌های‌ گروه ششم تیز جزایر فاروی ضعیف، سومین پیروزی تاریخ حضور خود در بازی‌های مقدماتی یورو را با برتری ۲ بریک مقابل یونان جشن گفت و شگفتی بزرگی را مقابل قهرمان یورو ۲۰۰۴ رقم زد.

در دیگر بازی این گروه، ایرلند شمالی و رومانی به تساوی بدون گل رضایت دادند تا در پایان بازی‌های دور ششم، پس از رومانی، صدرنشین ۱۴ امتیازی، ایرلند‌شمالی ۱۳  و مجارستان ۱۱ امتیازی قرار بگیرند.

در بازی گروه نهم، دانمارک با دو گل یوزف و ژاکوب پولسن، ۲ بر صفر صربستان را برد.

در این گروه، پرتغال با ۱۲، دانمارک با ۱۰ و آلبانی با ۷ امتیاز، اول تا سوم هستند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت