پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5526 25 خرداد 1394 ساعت [ 9:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بیست و ششمین دوره لیگ جهانی؛ کواچ: بازی ایران ستودنی بود

بیست و ششمین دوره لیگ جهانی؛ کواچ: بازی ایران ستودنی بود سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی مقابل روسیه گفت: روز گذشته هم گفته بودم که سرویس‌های تیم ما عالی بود که این روند امروز هم ادامه داشت. بازی ایران در زمین ستودنی بود. به گزارش خبرگزاری مهر، اسلوبودان کواچ بعد از دیدار دوم دو […]

بیست و ششمین دوره لیگ جهانی؛ کواچ: بازی ایران ستودنی بود

سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی مقابل روسیه گفت: روز گذشته هم گفته بودم که سرویس‌های تیم ما عالی بود که این روند امروز هم ادامه داشت. بازی ایران در زمین ستودنی بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسلوبودان کواچ بعد از دیدار دوم دو تیم ایران و روسیه در هفته پنجم لیگ جهانی که سه بر صفر به سود ایران به پایان رسید با اشاره به تیم روسیه بیان کرد: فکر می‌کنم شاید با تغییر ترکیب روسیه تیم جدید و قویتری به میدان بیاید.

وی در پاسخ به این سوال که برای دیدارهای بعدی چه برنامه‌ای دارید، گفت: بهتر است امروز درباره این موضوع صحبت نکنم، در حال حاضر می‌خواهم از پیروزی امشب لذت ببرم. فردا به بازی‌های بعدی ایران فکر می‌کنم.

کواچ تاکید کرد: امشب جای بسی خوشحالی دارد که ایران توانسته تیم خوب روسیه را شکست دهد. البته تمام سعی من این است که این احساس خوشایند در بازی‌های بعدی نیز تکرار شود.

تیم ملی والیبال ایران در دو مسابقه متوالی در هفته پنجم لیگ جهانی موفق به شکست روسیه شد و شش امتیاز از این تیم به دست آورد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت