خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / زلاتان: به دنبال باشگاهی برای لذت بردن از فوتبال هستم

زلاتان: به دنبال باشگاهی برای لذت بردن از فوتبال هستم

زلاتان: به دنبال باشگاهی برای لذت بردن از فوتبال هستم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ ستاره سوئدی پاری‌سن‌ژرمن پس از به ثمر رساندن دو گل برای تیم ملی کشورش در بازی مقدماتی یورو ۲۰۱۶ مقابل مونته‌نگرو از شوق ماندن در پاریس حرف زد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران مبنی بر تبدیل شدن به دومین خرید عمده میلان پس از جکسون مارتینس ۳۵ میلیون یورویی گفت: «قصد دارم تا پایان قرارداد فعلی‌ام در سال آینده در پاریس بمانم. فعلاً برنامه‌ای برای پیوستن به تیمی دیگر ندارم. در پایان قرارداد فعلی‌ام، وقایع با سرعت زیادی رخ می‌دهد و اتفاقات فراوانی از راه می‌رسد که من از آن بی‌خبرم. کمی پیرتر شده‌ام و حالا یک پدر هستم. این اتفاقات در تصمیم‌هایم برای انتخاب تیم تأثیر زیادی دارد. ماجرا فقط در رضایت شخصی و شرایط حرفه‌ای من خلاصه نمی‌شود. آسایش خانواده و شرایط شهری که قرار است برای تیمش بازی کنم، در جای خود اهمیت بیشتری دارد».

زلاتان از دریچه لذت به فوتبال می‌نگرد. او در این خصوص اظهار داشت: «عده زیادی از فوتبالیست‌ها فکر می‌کنند فوتبال در لیگ‌ قهرمانان خلاصه می‌شود اما اینگونه نیست. شخصاً دوست دارم در باشگاهی بازی کنم که به من فرصت لذت بردن از خودم را بدهد، روزهای خوبی را برایم بسازد و اجازه بدهد با لذت به توپ ضربه بزنم. حتی اگر هرگز فرصت قهرمانی در لیگ‌ قهرمانان را به دست نیاورم هم دوران باشکوه و جادویی داشته‌ام».

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *