خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / منصور قنبرزاده تاکید کرد: فشارهای سیاسی باعث تغییر منصوریان نمی‌شود

منصور قنبرزاده تاکید کرد: فشارهای سیاسی باعث تغییر منصوریان نمی‌شود

منصور قنبرزاده تاکید کرد: فشارهای سیاسی باعث تغییر منصوریان نمی‌شود

مدیرعامل باشگاه نفت تهران اعلام کرد که زیر بار فشارهای سیاسی برای تغییر علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه نمی‌رود، مگر اینکه این تیم مدیریتی دیگر نباشند.

به گزارش خبرنگار مهر، منصور قنبرزاده در حاشیه مراسم اختتامیه جام رسانه‌ها، ضمن بیان مطلب فوق گفت: تیم نفت تهران با کمترین امکانات به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده، آنهم با یک جوان گمنام که نیم سهمیه را به جمع ۸ تیم برتر آسیا رساند اما ناجوانمردانه به تیم ما حمله کردند.

وی در ادامه به موضوع مهمی اشاره کرد: برای تیم ما حاشیه ایجاد کردند آنهم در شب برگزاری دیدار فینال جام حذفی زیرا وقتی به هتل برگزاری اردوی تیم رفتم، دیدم چند دلال در حال پچ پچ کردن با بازیکنان تیم ما هستند و می‌خواهند نفرات ما را ببرند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران همچنین افزود: برای جامعه ورزش کشور متاسفم که اینگونه با تیم ما رفتار می‌کنند. اینکه چند روز پیش از این مسابقه مهم سایت یک باشگاه از جذب نفرات تیم نفت خبر می‌دهد که اتفاقی حرفه‌ای نبود.

وی با اشاره به اینکه از همه جا به باشگاه نفت تهران فشار وارد می‌کنند، تاکید کرد: زیر بار فشارهای سیاسی برای تغییر علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال نفت تهران نمی‌رویم، مگر اینکه این تیم مدیریتی نباشند.

قنبرزاده در پاسخ به این پرسش که آیا منصوریان در این تیم می‌ماند، می‌رود یا حضور ۵۰-۵۰ است؟، گفت: تا الان منصوریان قطعا در تیم نفت تهران می‌ماند اما از فردای خودمان خبری ندارم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *