خانه / اخبار فوتبال ایران / کارلوس کی‌روش: کسب سه امتیاز برابر ترکمنستان مهم است/ به مسائل فنی نگاه می‌‌کنم

کارلوس کی‌روش: کسب سه امتیاز برابر ترکمنستان مهم است/ به مسائل فنی نگاه می‌‌کنم

کارلوس کی‌روش: کسب سه امتیاز برابر ترکمنستان مهم است/ به مسائل فنی نگاه می‌‌کنم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه با احترام به مصاف ترکمنستان می‌رویم، گفت: اگر به سن، مذهب و رنگ پوست بازیکنان نگاه کنیم، اشتباه است زیرا تنها کسب ۳ امتیاز مهم است.

به گزارش خبرگزاری مهر، کارلوس کی‌روش در نشست خبری قبل از دیدار ایران و ترکمنستان در پاسخ به این سوال که نظرتان درباره همگروهی با تیمهایی نظیر ترکمنستان، هند، گوام و عمان چیست؟ ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: ما به تمام تیمهای آسیایی احترام می‌گذاریم و قصد داریم خودمان را برای حضور در جام جهانی آماده کنیم. فردا هم با احساس مسئولیت بازی می‌کنیم و همگروهی با این تیم‌ها برای ما هم افتخار است.

وی در پاسخ به این پرسش که تا چه میزان برای بازی فردا آماده هستید؟ افزود: مطمئن هستیم می‌توانیم بازیها را خوب شروع کنیم. هر دو تیم با آمادگی کامل فردا در میدان ظاهر می شوند. برای بازی فردا با یکسری مسایلی که  انتهای فصل برای بازیکنان به وجود می آید روبه رو هستیم اما در مجموع آماده دیدار هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این پرسش که در بازی برابر ترکمنستان بازیکنان جوان چقدر در برنامه‌های شما جا دارند؟، تاکید کرد: وقتی شما رقابتهایی چون انتخابی جام جهانی را آغاز می‌کنید، چیزی که اهمیت دارد کسب سه امتیاز است. مهم است که سه امتیاز را بگیریم. اگر به سن، مذهب و رنگ پوست بازیکنان نگاه کنیم، اشتباه است، باید این طرز تفکر را یک بار برای همیشه در فوتبال ایران کنار بگذاریم.

کی‌روش درباره حضور بازیکنانی که در خارج از ایران بزرگ شده‌اند یا بازیکنانی که به گفته خبرنگار ترکمنستانی‌نژاد ترکمنی دارند، تصریح کرد: من اطلاع خاصی راجع به این موضوع ندارم و برای انتخاب بازیکن به مسائل فنی نگاه می کنم و سطح و شرایط بازیکن را مورد ارزیابی قرار می دهم. متخصص قومیت‌ها نیستم و فقط به مسائل فنی نگاه می‌کنم.

دیدار تیم‌های ملی ترکمنستان و ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا ساعت ۱۷:۳۰ فردا سه‌شنبه در ورزشگاه اسپورت توپولومی شهر داش آغوز برگزار می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *