پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5568 25 خرداد 1394 ساعت [ 19:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماس خادم با خانواده حجازی؛ امیدوارم بدون مزایده استقلال را از خانواده حجازی دور نکنند

داماد ناصر حجازی از تماس خادم و البته عدم دقت در تنظیم نشست با مسئولان برای اجاره باشگاه، توسط خانواده مرحوم ناصر حجازی خبر داد و اظهار امیدواری کرد که مزایده برگزار شود.

تماس خادم با خانواده حجازی؛ امیدوارم بدون مزایده استقلال را از خانواده حجازی دور نکنند

داماد ناصر حجازی از تماس خادم و البته عدم دقت در تنظیم نشست با مسئولان برای اجاره باشگاه، توسط خانواده مرحوم ناصر حجازی خبر داد و اظهار امیدواری کرد که مزایده برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سعید رمضانی در مورد اتفاقات پس از ارائه نامه درخواست اجاره استقلال از سوی خانواده حجازی به وزارت ورزش و جوانان گفت: پس از آنکه نامه تحویل دفتر نصرالله سجادی شد که ظاهرا مسوولیت پیگیری امور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بر عهده ایشان است، از دفتر امیررضا خادم با ما تماس گرفتند و خواستار برگزاری جلسه در همان روز پس از اعلام خواسته هایشان در صورت موافقت ما شدند.

وی در ادامه افزود: به آنها گفتیم خواسته‌های وزارت را برای ما ایمیل کنند تا پس از جمع بندی‌های لازم با من و آتیلا حجازی و شرکت مورد نظر ، دیدگاه خود را اعلام کنیم . روز گذشته نماینده ما ساعت ۱۱ صبح در تماس با دفتر خادم با اعلام اینکه خواسته‌های وزارت قابل بحث و گفتگو است خواستار برگزاری جلسه با حضور من که مسوولیت مالی را عهده دار هستم برای امروز شد که اعلام کردند خادم در مجلس است و خبر برگزاری جلسه را تا بعد از ظهر می‌دهیم.

رمضانی در ادامه تاکید کرد: از آنجا که من در مشهد هستم و برای بازگشت به تهران در صورت نهایی شدن جلسه باید بلیط تهیه می‌کردم نماینده ما در تماس مستقیم با خادم درخواست جلسه برای ساعت ۱۰ صبح امروز را داشت که ایشان گفتند از طریق دفتر تا یک ساعت دیگر خبر می‌دهیم و البته تا ساعت ۱۱ صبح امروز خبری از آنها نشد و ساعت ۱۱ تماس گرفتند که منتظر شما هستیم!

وی تاکید کرد: در حالیکه این قرار باید طبق خواسته ما شب قبل هماهنگ می‌شد تا من باوجود مشغله‌های کاری در مشهد راهی تهران شوم. با این حال در تماس‌های مجدد امروز دفتر خادم با نماینده ما برای فردا ساعت ۱۱ صبح قرار گذاشته‌ایم تا پیرامون درخواست ما بحث و گفت گو انجام شود.

داماد خانواده حجازی در پاسخ به اینکه‌ فکر می‌کنید این رفتار به معنای آنست که نمی‌خواهند استقلال را به خانواده حجازی اجاره بدهند، گفت: از آنجا که ناصر حجازی، منصور پورحیدری و تنی چند از پیشکسوتان استقلال پس از انقلاب در تداوم فعالیت این باشگاه بزرگ و مردمی نقش داشتند ما نیز پس از مذاکرات با شرکتی که حمایت مالی خود را منوط به حضور خانواده ناصر حجازی اعلام کرد و از آن جا که شرایط فعلی استقلال را بحرانی دیدیم، تصمیم گرفتیم توسط آتیلا حجازی درخواست خود را ارائه نمائیم تا با حمایت هواداران، پیشکسوتان، مطبوعات و… استقلال را به جلو ببریم.

وی در ادامه تاکید کرد: امیدوارم در قبال خواسته ما منطقی تصمیم‌گیری نمایند و اصراری در وزارت ورزش و جوانان توسط برخی از افراد وجود نداشته باشد تا بدون برگزاری مزایده و … استقلال را به شرکتی بدهند که عملکرد، نحوه پرداخت و حامی مالی آن در سال گذشته مشخص بوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت