خانه / اخبار فوتبال ایران / کی‌روش: بازی شش ساعت هم ادامه داشت، مهاجمان گلزن نبودند
queruz 35

کی‌روش: بازی شش ساعت هم ادامه داشت، مهاجمان گلزن نبودند

تیفوسی:

کی‌روش: بازی شش ساعت هم ادامه داشت، مهاجمان گلزن نبودند

1426861759918_910763.jpg

 

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی برابر ترکمنستان گفت: اگر بازی شش ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد، مهاجمان تیم گلزن نبودند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در نشست خبری پس از بازی با ترکمنستان دربار وقت کشی بازیکنان ترکمنستانی، اظهار کرد: امروز سه تیم زمین می جنگیدند. ایران، ترکمنستان و تیم داوری. هم ایران و هم ترکمنستان کار خود را انجام دادند و تیم داوری هم با بی توجهی‌اش باعث شد چنین اتفاقی بیفتد.

وی افزود: اما امروز از آن روزهایی بود که اگر بازی شش ساعت دیگر هم ادامه پیدا می کرد نمی توانستیم به گل برسیم. فقط تقصیر ماست که موقعیت ایجاد کردیم و به گل نرسیدیم. بیش از ۱۵ موقعیت گل داشتیم اما به گل نرسیدیم. این برای تیم من خوب نیست. این مسوولیت با ماست و به خاطر اشتباه ما رخ داد.

کی روش ادامه داد: به تیم ملی ترکمنستان هم تبریک می گویم. امروز نمایش با مقاومتی ارائه کردند و در لحظه‌های کلیدی بیشتر از ما جنگیدند. هیچ توجیه و دلیل موجهی نیست. نمی شود ۱۵ موقعیت ایجاد کرد اما به گل نرسید.

سرمربی تیم ملی درباره اعلام تنها چهار دقیقه وقت اضافه و اعتراضش به داور، بیان کرد: نه تنها من بلکه ۹۹ درصد از افرادی که در ورزشگاه بودند می توانند اذعان کنند که داور باید ۱۰ دقیقه وقت اضافه می‌گرفت اما من داوران را انتخاب نمی کنم اما اگر بازی شش ساعت دیگر هم پیدا می کرد مهاجمان من گلزن نبودند که نبودند.

کی روش باره دلیل این تساوی نیز، گفت: دل نگرانی و دغدغه من نبود انگیزه کافی و انگیزه درونی بازیکنان بود.

انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *