پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5635 27 خرداد 1394 ساعت [ 19:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیرضا جهانبخش در یک قدمی برایتون انگلیس

باشگاه نایمخن با برایتون انگلیس بر سر انتقال علیرضا جهانبخش به این تیم به توافق رسید.

تیفوسی:

علیرضا جهانبخش در یک قدمی برایتون انگلیس

 

995818_672367476123315_366218198_n.jpg

 

باشگاه نایمخن با برایتون انگلیس بر سر انتقال علیرضا جهانبخش به این تیم به توافق رسید.

به گزارش ایسنا، علیرضا جهانبخش که فصل گذشته بهترین بازیکن لیگ دسته دو هلند شد با چند پیشنهاد از تیم‌های مختلف روبه‌رو بود. بنا بر نوشته پایگاه اینترنتی Fcupdate هلند، باشگاه نایمخن امروز پیشنهاد برایتون را برای جذب جهانبخش پذیرفت و دو تیم بر سر جزئیات این قرارداد نیز به توافق رسیدند.

مدیر برنامه‌های علیرضا جهانبخش نیز با تایید این خبر گفت: برایتون آینده خیلی خوبی دارد و قصد دارد به سرعت به لیگ برتر صعود کند. آن‌ها امکانات و ظرفیت بسیار خوبی دارند و این شرایط آن‌ها و پیشنهاد خوبی که به علیرضا دادند ما را تحت تاثیر قرار داده است.

در حال حاضر فقط رضایت جهانبخش برای این انتقال مانده چرا که هر دو تیم این انتقال را پذیرفته‌اند. جهانبخش قرار است به زودی راهی انگلیس شود تا ضمن مشاهده نزدیک باشگاه، قراردادش را با تیم جدید خود امضا کند.

مهاجم ۲۱ ساله تیم ملی فوتبال ایران فصل گذشته همراه نایمخن قهرمان لیگ دسته یک هلند شد.

همچنین پایگاه اینترنتی HITC به نقل از de Gelderlander نوشت: باشگاه برایتون به جذب جهانبخش نزدیک شده و مسئولان نایمخن نیز پیشنهاد دو میلیون یورویی انگلیسی‌ها را پذیرفته‌اند. در حال حاضر مدیر برنامه‌های این بازیکن ایرانی نیز در انگلیس به سر می‌برد اما او در اظهارنظری گفته با وجود اینکه توافق بر سر مبلغ قرارداد انجام شده، نظر شخصی جهانبخش برای این انتقال باقی مانده و نمی‌خواهیم کارمان را با عجله انجام دهیم.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت