پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5658 28 خرداد 1394 ساعت [ 10:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویدال با فراری‌اش تصادف کرد و دادگاهی می‌شود+ تصاویر

هافبک ۲۸ ساله تیم ملی شیلی که در دو بازی نخست این تیم در مرحله گروهی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۵ سه گل برای لاروخا زده است, دچار سانحه رانندگی شد.

ویدال با فراری‌اش تصادف کرد و دادگاهی می‌شود+ تصاویر

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرتورو ویدال که برای همراهی تیم ملی شیلی در مسابقات کوپا آمه‌ریکا  ۲۰۱۵ در کشور خود که میزبان این تورنمنت است به سر می‌برد، دچار سانحه رانندگی شد. پلیس شیلی گزارش داد هافبک تیم فوتبال یوونتوس بامداد امروز (چهارشنبه) در حالی که در راه بازگشت از «خوان پینتو دوران» واقع در حومه سانتیاگو, پایتخت شیلی بود در کیلومتر ۲۵ جاده دسترسی جنوبی به سانتیاگو با اتومبیل فراری خود دچار سانحه شد.

همسر هافبک ۲۸ ساله تیم ملی شیلی هم که به همراه ویدال بود از ناحیه دست دچار آسیب‌دیدگی جزیی شد. بر اساس گزارش‌ها پس از این سانحه رانندگی همسر ویدال به بیمارستان خصوصی منتقل شد تا آرنجش در رفته‌اش تحت درمان قرار بگیرد.

همچنین ستاره تیم شیلی هم که گفته شده حالش خوب است به طور موقت بازداشت شده تا مراحل قضایی رسیدگی به این تصادف انجام شود. پس از این اتفاق وکیل ویدال و چند نفر از اعضای کادر فنی تیم شیلی در محل بازداشت وی حاضر شدند.

قرار است امروز (چهارشنبه) در دادگاهی به پرونده ویدال رسیدگی شود که متهم به مصرف مشروبات الکلی بوده و در حالت غیرعادی رانندگی می‌کرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت