پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5684 28 خرداد 1394 ساعت [ 17:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزینه کروات استقلال فردا در تهران

مربی کروات فردا برای مذاکره با استقلال و احتمالا امضای قرارداد با این تیم وارد تهران می شود.

تیفوسی:

گزینه کروات استقلال فردا در تهران

1434622412590_Igor-Stimac-shows-his-emo-014.jpg

 

مربی کروات فردا برای مذاکره با استقلال و احتمالا امضای قرارداد با این تیم وارد تهران می شود.

به گزارش ایسنا، استقلال که مدتهاست به دنبال جذب یک مربی است، پس از اینکه از آمدن علیرضا منصوریان به این تیم ناامید شد، مذاکراتش را با ایگور استیماچ کروات به صورت جدی دنبال کرد.

این مربی کروات فردا (جمعه) وارد ایران خواهد شد تا با استقلال مذاکره کند.

به نظر می رسد در صورت رضایت بخش بودن مذاکرات، فردا قرارداد استیماچ به عنوان سرمربی جدید استقلال امضا شود.

استیماچ کیست؟

استیماچ ۴۷ ساله که سابقه بازی در تیم ملی کرواسی را در کارنامه خود دارد در جام جهانی ۹۸ شاگرد بلاژویچ بود. او مربی‌گری را در سال ۲۰۰۵ از تیم هایدوک اشپیلت آغاز کرد و پس از چند ماه به عضویت کادر فنی تیم چیبالیا درآمد.

استیماچ سپس یکسال هدایت NK زاگرب را بر عهده گرفت و سپس یک سال بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی شد. او از سال ۲۰۱۵ هدایت زادار را به عهده گرفته که این تیم در فصل ۲۰۱۴ از لیگ یک کرواسی به دسته پائین تر سقوط کرده و در حال حاضر در دسته دو بازی می‌کند.

قطعا مهم‌ترین دوران مربی‌گری استیماچ حضور در تیم ملی کرواسی بود. او در جولای ۲۰۱۲ جانشین بیلیچ در تیم ملی کرواسی شد و در اولین بازی ۴ بر ۲ مغلوب تیم ملی سوئیس شد. استیماچ با کرواسی در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ از ۶ دیدار خود ۵ برد و یک تساوی کسب کرد تا عملکرد خوبی داشته باشد ولی در نهایت شکست برابر اسکاتلند باعث شد تا نتایج بد کرواسی با این مربی شروع شود. سپس شکست برابر پرتغال و لیختن اشتاین باعث شد تا او در آستانه اخراج قرار گیرد.

پس از آنکه نتایج ضعیف کرواسی با استیماچ ادامه داشت و این تیم به عنوان تیم دوم گروه خود راهی پلی‌آف انتخابی جام جهانی شد،‌ او از سمت خود برکنار شد و نیکو کواچ جوان جانشین استیماچ شد تا در جام جهانی نیز کواچ هدایت کروات‌ها را بر عهده داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت