پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5695 28 خرداد 1394 ساعت [ 19:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روبن: برای لحظاتی احساس کردم مُرده‌ام

بال هلندی بایرن‌مونیخ از مصدویتش در نیم‌فصل دوم فصل اخیر به عنوان تجربه‌ای بسیار بد یاد کرد.

روبن: برای لحظاتی احساس کردم مُرده‌ام

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آرین روبن که در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی آلمان در دیدار مقابل بورسیا دورتموند در اولین بازی‌اش پس از رهایی از بند مصدومیت، از ناحیه کشاله ران آسیب دید، در توصیف حسش از این اتفاق گفت: در چنین لحظاتی بازیکن کاملاً در دنیای خودش فرو می‌رود. هنگامی که در بازی با دورتموند دوباره آسیب‌ دیدم احساس کردم چیزی در درونم شکست. احساس پوچی می‌کردم. برای لحظاتی احساس کردم مُرده‌ام. کاملاً نابود شدم.

بایرن‌مونیخ که در فصل اخیر موفق شد از عنوان قهرمانی‌اش در رقابت‌های بوندس‌لیگا دفاع کند تا مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا و مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی آلمان به‌خوبی پیش رفت، اما به‌خاطر در اختیار نداشتن بازیکنان کلیدی‌اش نظیر فرانک ریبری و دیوید آلابا شانس صعود به مراحل بالاتر را از دست داد.

ستاره هلندی باواریایی‌ها گفت: جای خوشحالی دارد که می‌شنوم هواداران می‌گویند نبود من به بایرن‌مونیخ ضربه زد، ولی این کمکی به ما نمی‌کند. ترجیح می‌دادم در زمین بودم و حتی در شکست تیم سهیم می‌شدم. تا بازی مقابل بورسیا مونشن‌گلادباخ که دچار مصدومیت شدم، همه چیز به‌خوبی پیش می‌رفت، ولی به هر حال فصل بعد با قدرت به میادین بازمی‌گردم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت