پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5704 29 خرداد 1394 ساعت [ 12:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

افشای رسوایی دیگر از فیفا در روزنامه‌های اسپانیا

افشای رسوایی دیگری از فیفا در عناوین روزنامه‌های اسپانیایی دیده می شود.

تیفوسی:

افشای رسوایی دیگر از فیفا در روزنامه‌های اسپانیا

 

arash khamooshi-8-53.jpg

 

افشای رسوایی دیگری از فیفا در عناوین روزنامه‌های اسپانیایی دیده می شود.

به گزارش ایسنا، از عناوین مهم روزنامه آ.س فاش شدن رسوایی دیگری در فیفا است. بر اساس ادعای این روزنامه ژاپن ۱٫۵ میلیون دلار به کنفدراسیون آمریکای جنوبی داد تا کشورهای این قاره برای میزبانی جام جهانی به کره – ژاپن رای بدهند. یکی از افراد سابق فیفا اقدام به افشای این موضوع کرده است.

تیتر نخست این روزنامه همچنین به گرت بیل اختصاص دارد. بیل می‌خواهد پشت سر بازیکن شماره ۹ بازی کند. درخواست او از طریق مدیر برنامه‌اش به باشگاه رئال مادرید اعلام شد.

در بخشی از این روزنامه به خبر روز گذشته روزنامه سان اشاره شده که دخیا گفته است: در صورت ترک کاسیاس به رئال مادرید می آید.

آ.س در پایان به محرومیت یک جلسه‌ای نیمار در مسابقات کوپا آمه‌ریکا اشاره کرد.

روزنامه مارکا عنوان نخست را به اودگارد بازیکن جوان رئال مادرید اختصاص داد. باشگاه می‌خواهد او در تیم اول رئال مادرید حضور داشته باشد.

این روزنامه همچنین به شش مصدوم رئال مادرید اشاره دارد. ناواس، کوئنترائو، بنزما، مودریچ، مارسلو و دنیلو بازیکنان مصدوم این تیم هستند.

روزنامه موندودپورتیو در تیتر نخست خود به نگرانی بارسلونا مبنی بر مصدومیت مهاجمانش در کوپا آمه‌ریکا اشاره دارد. مسی و نیمار با خطاهای سنگین مواجه می‌شوند.

این روزنامه در عنوانی به عدم حضور پویول در انتخابات به عنوان کاندیدا اشاره کرد.

عنوان نخست روزنامه اسپورت به پوگبا اختصاص دارد. بارسلونا برای خرید این بازیکن باید تا ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کند.

در این روزنامه به اولین پلی آف فینال بسکتبال لالیگا بین تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا که امشب برگزار می‌شود نیز اشاره شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت