پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5716 29 خرداد 1394 ساعت [ 12:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایوانکوویچ بعد از بازگشت به ایران؛ پرسپولیس باید به تیم دلخواه هواداران مبدل شود/ لیست مازاد نداریم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد باید پرسپولیس را به تیم دلخواه هواداران تبدیل کند

تیفوسی:

پرسپولیس باید به تیم دلخواه هواداران مبدل شود/ لیست مازاد نداریم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد باید پرسپولیس را به تیم دلخواه هواداران تبدیل کند. وی همچنین گفت: با حضور استیماچ در استقلال دربی برای من تحریک آمیز می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، برانکو ایوانکوویچ بامداد جمعه و پس از بازگشت به ایران در خصوص شایعه عدم بازگشتش به ایران به خاطر مشکلات مالی گفت: من و دستیارانم حرفه‌ای هستیم و به میزان کاری که انجام می‌دهیم، باید هزینه پرداخت شود. اما هنگامی که نام ایران مطرح می‌شود، مساله احساساتم به میان می‌آید. تنها مساله‌ای که می‌توانم بگویم این است که برای کاری که انجام می‌شود، هزینه‌اش باید پرداخت شود.
وی در رابطه با تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس افزود: من هم این مساله را شنیدم که ساختار مدیریتی باشگاه دستخوش تغییرات شده است. اما با این حال همه به دنبال یک هدف هستیم تا ساختار پرسپولیس را قوی‌تر کنیم. البته از نژادفلاح که در آن شرایط برای موفقیت پرسپولیس تلاش زیادی داشت، تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با برنامه‌اش برای نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: ابتدا باید با مدیرعامل ملاقات داشته باشم تا ببینیم به چه نحوی کار را ادامه دهیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا نژادفلاح با نظر خودش با بازیکنان مذاکره می‌کرد، افزود: من ۳ روز پیش به نژادفلاح لیست دادم. البته مایلم مذاکرات ادامه پیدا کند تا ببینیم تا چه حد می‌توانیم تیم را تقویت کنیم.
برانکو ایوانکوویچ در رابطه با لیست مازاد این تیم هم یادآور شد: هیچ بازیکنی را در فهرست مازاد قرار ندادی زیرا اول باید بازیکنانی به تیم اضافه شوند تا لیست مازاد اعلام شود. البته نام بازیکنان تا لحظه‌ای که با باشگاه به توافق نهایی نرسند، اعلام نمی‌شود.
وی در خصوص جذب بازیکنان خارجی تصریح کرد: ما یک فهرستی کنار لیست اصلی داریم که مایلیم آن هم انجام شود. اما باید دید امکانات باشگاه تا چه حد این اجازه را به ما می‌دهد. البته به بودجه باشگاه هم بستگی دارد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه از فردا شنبه باید کار را برای فصل آتی استارت رده و اردومان را شروع کرد، افزود: همه می‌دانیم پرسپولیس چه باشگاه بزرگی است و همه از قدرت هواداران اطلاع دارند. پس دست اندرکاران باید پرسپولیس را به دلخواه هواداران تبدیل کنند.
وی در رابطه با حضور استیماچ روی نیمکت استقلال تصریح کرد: استیماچ در این مدت با من در تماس بود. او ۷ سال بازیکن من در تیم ملی کرواسی بود و سابقه بازی خوبی دارد و حتی سرمربی تیم ملی کرواسی هم بوده است. دربی با حضور استیماچ روی نیمکت استقلال، برای من تحریک آمیزتر می‌شود. ایشان به دنبال ویزای فرودگاهی بود و هر لحظه ممکن است که به ایران بیاید.
برانکو ایوانکوویچ در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است او در میان فصل به علت عدم تعهدات مالی بعد از سفر به کشورش دیگر به ایران بازنگردد؟، گفت: سوال عجیبی است. پای قراردادهای عجیب و قریب در میان نیست. اما انتظار میرود عادی ترین مسائل براورده شود.

__________________
ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت