خانه / اخبار سایر ورزش ها / اخبار والیبال و بسکتبال / اسلوبودان کواچ: مقابل بهترین تیم جهان به میدان می رویم

اسلوبودان کواچ: مقابل بهترین تیم جهان به میدان می رویم

اسلوبودان کواچ: مقابل بهترین تیم جهان به میدان می رویم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در هفته ششم لیگ جهانی دوباره به مصاف بهترین تیم جهان در این رشته ورزشی خواهیم رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در نشست خبری قبل از دو دیدار ایران و آمریکا در هفته ششم لیگ جهانی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی افزود: ویژگی ورزش، نداشتن مرز است و خیلی خوشحال هستم که تیم های ایران و آمریکا در تهران به مصاف یکدیگر می روند.

وی تصریح کرد: آمریکا در حال حاضر بهترین تیم گروه است اما ایران نیز برابر تماشاگران خودش به میدان می رود و امیدوارم که بازی خوبی انجام شود.

کواچ با بیان اینکه اگر تنها انتظار پیروزی داشته باشیم، نشان از نداشتن درک صحیح از والیبال است گفت: ما برای بردن به زمین می رویم و شاید این فرصت را نیز داشته باشیم، اما باید توجه کرد که چه تیمی برابر ایران قرار می گیرد.

سرمربی تیم ملی والیبال با یادآوری پیروزی برابر روسیه گفت: شرایط مسابقه با آمریکا متفاوت است. درست است که روسیه قهرمان المپیک را شکست دادیم اما هر تیمی شرایط خاص خود را دارد و نمی توان گفت چون روسیه را شکست دادیم، آمریکا را نیز شکست می دهیم.

وی تاکید کرد: مهم این است که تیم ایران جلوی هر تیمی در خانه مبارزه کند و تلاش برای پیروزی داشته باشد. من نمی خواهم بهانه بیاورم اما برابر تیم های قدرتمند جهان به میدان می رویم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *