پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5785 30 خرداد 1394 ساعت [ 9:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اومانیا برای دریافت مطالباتش از طریق فیفا اقدام کرد

مدافع کاستاریکایی پرسپولیس برای دریافت مطالبات خود از این باشگاه به فدراسیون جهانی فوتبال نامه زد.

اومانیا برای دریافت مطالباتش از طریق فیفا اقدام کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مایکل اومانیا بعد از بی‌توجهی مسئولان باشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت مطالباتش، از طریق فیفا برای رسیدن به پول خود اقدام کرد. این مدافع کاستاریکایی قبل از ترک ایران نامه‌ای  را به باشگاه پرسپولیس ارسال و در آن تأکید کرد که برای دریافت مطالبات خود فقط ۱۰ روز دیگر صبر می‌کند.

بعد از گذشته چند هفته مسئولان باشگاه پرسپولیس هیچ پرداختی به اومانیا نداشتند تا اینکه او کپی نامه ارسالی خود به باشگاه پرسپولیس را به فیفا ارسال کرد. با توجه به اینکه اومانیا در قراردادش با باشگاه پرسپولیس زمان‌های را برای دریافت پولش تعیین کرده بود و در حال حاضر او نزدیک به ۵۰ درصد قرارداش را طلب دارد، هم‌اکنون از لحاظ قانونی مشکلی برای فسخ قراردادش ندارد.

البته با تغییراتی که در باشگاه پرسپولیس صورت گرفته نماینده اومانیا قصد دارد نشستی را با علی‌اکبر طاهری برگزار کند تا تکلیف نهایی این بازیکن باشگاه مشخص شود. چه بسا پرداخت مطالبات اومانیا باعث شود او بدون مشکل در پرسپولیس بماند یا  توافقی از این تیم جدا شود.

نماینده اومانیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم این خبر را تأیید کرد و گفت: از قرداد اومانیا با باشگاه پرسپولیس یک سال دیگر باقی مانده است و ما این آمادگی را داریم در مذاکره با مسئولان باشگاه پرسپولیس در هر زمینه‌ای به توافق برسیم تا کار به شکایت فیفا کشیده نشود. ضمن اینکه نامه ارسالی به فیفا به این معنا نیست که این بازیکن از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده باشد، بلکه به این معناست که این باشگاه نسبت به تعهدات خود در قبال اومانیا عمل نکرده و او به صورت قانونی حق فسخ قراردادش را با این باشگاه دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت