خانه / اخبار فوتبال ایران / عمومی / جام‌ملت‌های آمریکای‌جنوبی، آرژانتین و اروگوئه و پاراگوئه به جمع ۸ تیم برتر راه یافتند

جام‌ملت‌های آمریکای‌جنوبی، آرژانتین و اروگوئه و پاراگوئه به جمع ۸ تیم برتر راه یافتند

جام‌ملت‌های آمریکای‌جنوبی پاراگوئه به جمع ۸ تیم برتر راه یافتند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بازی دورسوم گروه دوم چهل و چهارمین دوره جام‌ملت‌های آمریکای‌جنوبی، پاراگوئه و اروگوئه به تساوی یک بر یک دست یافتند.

در این بازی ، ابتدا خوسه خیمنس در دقیقه ۲۹ اروگوئه را پیش انداخت اما در ادامه لوکاس باریوس، بازیکن سابق دورتموند و فعلی باشگاه پالمیراس برزیل درآخرین ثانیه‌های نیمه اول دروازه مدافع عنوان قهرمانی را باز کرد تا رقابت با تساوی یک بریک خاتمه یابد.

با این نتیجه، پاراگوئه ۵ امتیازی شد و صعود خود را قطعی کرد. اروگوئه هم به چهارمین امتیازش رسید

بامداد امروز تیم‌های آرژانتین وجامائیکا از گروه دوم این رقابت‌ها به مصاف هم رفتند که در پایان آرژانتینی‌ها موفق شدند با تک گل دقیقه ۱۱ ایگواین بر جامائیکا غلبه کنند و صدرنشین گروه B شوند.
دی ماریا به عنوان برترین بازیکن این مسابقه انتخاب شد در مسابقه دیگر، از همین گروه دو تیم پاراگوئه و اروگوئه رو در روی هم قرار گرفتند.
به این ترتیب تیم‌های آرژانتین و ارگوئه و پاراگوئه از این گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند آرژانتین به عنوان صدرنشین ، پاراگوئه به عنوان تیم دوم و اروگوئه به عنوان بهترین تیم سوم کوپا آمریکا راهی مرحله بعد شدند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *