پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 58312 3 آذر 1396 ساعت [ 20:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روبرتو منیکلی: ایران یکی از بهترین تیمهای جهان است/ از حضور تماشاگران تشکر می‌کنم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا تیم ایران را یکی از تیم‌های حاضر در جهان نامید و از حضور تماشاگران در سالن نیز تشکر کرد. به‌ گزارش ‌ایسنا، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال ایتالیا در جمع خبرنگاران، بیان‌ کرد: بازی امروز (جمعه) نیز به مانند روز گذشته بود و هیچ […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایتالیا تیم ایران را یکی از تیم‌های حاضر در جهان نامید و از حضور تماشاگران در سالن نیز تشکر کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال ایتالیا در جمع خبرنگاران، بیان‌ کرد: بازی امروز (جمعه) نیز به مانند روز گذشته بود و هیچ تفاوتی نمی‌کرد. ممکن است که امروز نسبت به روز گذشته بهتر بازی کرده باشیم. همان طور که دیروز گفتم ایران یکی از تیم‌های بهترین در جهان است.

روبرتو منیکلی در ادامه‌ بیان‌ کرد: در ابتدا گل نخست را ما به ثمر رساندیم، اما در ادامه‌ بازی ایران کار را به تساوی کشاند و در نهایت گل برتری را به ثمر رساند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتسال بانوان ایتالیا درباره حضور تماشاگران در سالن، بیان‌ کرد: حضور تماشاگران در سالن جو خاصی را ایجاد کرده بود و من امروز از همه تماشاگران حاضر در سالن تشکر می‌کنم.

او در ادامه‌ درباره برنامه‌های تیم‌ ‌ملی فوتسال ایتالیا، بیان‌ کرد: هیچ برنامه‌ای برای حضور در جام جهانی و حتی رقابت‌های اروپایی نداریم و تنها تلاش ما برگزاری بازی‌های دوستانه است و این تیم، تیم اصلی ایتالیا بود.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت