پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5835 31 خرداد 1394 ساعت [ 23:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسلوبودان کواچ: بازی برابر ایران برای هر تیمی سخت است/ آمریکا بهترین تیم دنیاست

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از کسب دومین پیروزی برابر آمریکا ابراز رضایت کرد و گفت: ما باید برای صعود به مرحله بعد چهار گام دیگر برداریم

تیفوسی:

اسلوبودان کواچ:
بازی برابر ایران برای هر تیمی سخت است/ آمریکا بهترین تیم دنیاست

سرمربی تیم ملی والیبال ایران از کسب دومین پیروزی برابر آمریکا ابراز رضایت کرد و گفت: ما باید برای صعود به مرحله بعد چهار گام دیگر برداریم. به گزارش خبرنگار مهر، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی برابر آمریکا در نشست خبری این دیدار به خبرنگاران گفت: خوشحالم به خاطر پیروزی در این دیدار. اگر در بازی اول با تماشاگران توانستیم آمریکا را تحت تاثیر قرار دهیم اما در بازی دوم با عملکرد بازیکنان توانستیم آمریکا را تحت فشار قرار دهیم و به پیروزی برسیم.
وی افزود: تشکر می کنم از همه بازیکنانم که برای این پیروزی بسیار زحمت کشیدند. ما چهار قدم دیگر هم داریم و باید در این بازیها هم به پیروزی برسیم. در این بازی همه بازیکنان مثل یک تیم بازی کردند. نتیجه کمک هایی که همه بازیکنان کردند به این پیروزی منتهی شد.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: ما سخت کار کردیم. همه همکارانم و بازیکنان تیم ملی کار کردیم تا برای این بازی آماده شویم. دو نتیجه ۳ بر صفر کسب کردیم اما تیم آمریکا در هر لحظه می توانست به بازی برگردد اگر نتوانست این کار را بکند تنها به خاطر سرویس های قوی و عملکرد خوب بازیکنان ایران بود.
کواچ ادامه داد: ما نسبت به سال گذشته تغییر داشتیم و با این شرایط سخت است مقابل تیم ملی ایران بازی کردن. ما خیلی سخت تلاش کردیم و امروز توانستیم خیلی خوب بازی کنیم. به تیم آمریکا احترام می گذارم. آنها بهترین تیم دنیا هستند و اگر می خواهیم پیشرفت کنیم باید از نظم آمریکا یاد بگیریم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد دیدار با لهستان حریف آینده تیم ملی گفت: فراموش کردم چطور بازیکنی بودم. الان تلاش می کنم ذهنیتم را تغییر بدهم. عنوان می کنم که چهار بازی سخت پیش رو داریم. لهستان قهرمان جهان است و به نظرم از آمریکا بهتر نیست. اما هیچ تیمی به ما امتیاز نمی دهد. ما برابر لهستان شانس زیادی برای پیروزی داریم.
کواچ در مورد خونگرمی مردم ایران که مورد تجلیل و تقدیر سرمربی تیم ملی آمریکا قرار گرفت گفت: ما این خونگرمی را از آمریکایی هم دیدیم و بهترین اردو را آنجا داشتیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت