خانه / خبر های نقل و انتقالات / کرار: از یک تیم بوندسلیگایی و دو تیم ایرانی پیشنهاد دارم

کرار: از یک تیم بوندسلیگایی و دو تیم ایرانی پیشنهاد دارم

تیفوسی:

کرار: از یک تیم بوندسلیگایی و دو تیم ایرانی پیشنهاد دارم

 

12-1156.jpg

 

هافبک عراقی استقلال تاکید کرد که از یک تیم بوندسلیگایی و دو باشگاه ایرانی علاوه بر استقلال پیشنهاد دارد و در حال بررسی آنهاست.

به گزارش ایسنا، کرار جاسم یکی از بازیکنانی بود که در فصلی که گذشت تا حدودی عملکرد رضایت‌بخشی در آبی‌پوشان پایتخت داشت. او در گفت‌وگویی که با سایت الکاس و الدوری قطر داشت، تاکید کرد که از چند تیم پیشنهاد دارد که در حال بررسی آنهاست.

این بازیکن عراقی گفت: با استقلال بازی‌های بسیار خوبی را در فصل که گذشت به نمایش گذاشتم. از چند باشگاه ایرانی و عربی پیشنهاد دارم. سپاهان و تراکتورسازی به من پیشنهاد داده‌اند و از یک تیم آلمانی که در رقابت های بوندسلیگا بازی می‌کند، پیشنهاد دارم. با باشگاه استقلال یک فصل دیگر قرارداد دارم و باید قبل از این که تصمیم خاصی بگیرم، با سران این باشگاه مشورت کنم.

او ادامه داد: الان دیگر تمرینات خود را تعطیل کرده‌ام؛ چرا که لیگ ایران تعطیل شده است. بعد از پایان هفته جاری تمرین‌های خود را شروع می‌کنم. اگر با پیشنهادهایی که به من شده است، توافق نکنم با باشگاه استقلال ادامه می‌دهم. لیگ ایران اوت آینده شروع می‌شود و باید این را بگویم که لیگ این کشور پیشرفت خوبی داشته است.

انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *