خانه / خبرهای فوتبال خارجی / تأکید بنیتس بر ماندن بازیکنان شاخص رئال؛ کهکشان پرستاره می‌ماند

تأکید بنیتس بر ماندن بازیکنان شاخص رئال؛ کهکشان پرستاره می‌ماند

تأکید بنیتس بر ماندن بازیکنان شاخص رئال؛ کهکشان پرستاره می‌ماند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رافائل بنیتس به هواداران رئال مادرید هشدار داد که انتظار تغییرات بزرگی را در ترکیب رئال مادرید در طول بازار نقل‌وانتقالات تابستانی نداشته باشند، چرا که تیم آنها نیاز چندانی به انجام این کار ندارد.

بنیتس که در پایان فصل اخیر با ترک ناپولی، جای کارلو آنچلوتی را روی نیمکت کهکشانی‌ها گرفت در گفت‌‌و‌گو با سایت باشگاه رئال مادرید اظهار داشت: چند چهره جدید به تیم ما اضافه خواهد شد. دانیلو را که از قبل از پورتو به خدمت گرفته‌ایم و کاسمیرو هم پس از یک فصل حضور قرضی در دراگائو برمی‌گردد. اینها از بازیکنانی هستند که برای ما مهم خواهند بود. باشگاه هر روز کار می‌کند تا سطح کیفی تیم بالا برود و از پس چالش‌های پیش رو برآید اما بگذارید یک چیز را به شما یادآور شوم و آن این است که ارتقا دادن ترکیب تیم فعلی رئال مادرید بی‌نهایت سخت است.

بنیتس ادامه داد: این تیم همه جام‌ها را برده است و نشان داده که در چه سطحی می‌تواند بازی کند. هواداران می‌توانند مطمئن باشند که بنیاد فعلی تیم آن سطح از جنگندگی را که لازمه باشگاهی مانند رئال مادرید است، دارد.

چند روزی است که شایعاتی پیرامون نارضایتی ستاره‌های بزرگ رئال مادرید از جمله کریستیانو رونالدو، ایکر کاسیاس، سرخیو راموس، گرث بیل و رافائل واران از وضعیت خود در این تیم و احتمال جدایی آنها در تابستان سال جاری شنیده می‌شود. بنیتس با اعلام اینکه با همه بازیکنانش صحبت کرده است و آنها منتظر آغاز تمرینات خود تحت نظر او هستند، تأکید کرد: از اولین لحظه‌ای که رسیدم، من و همکاران با بازیکنان تماس گرفتیم. همه آنها، از سرخیو راموس گرفته تا ایکر، کریستیانو، بیل، په‌په و واران، اشتیاق خاصی برای آغاز کارشان با من نشان دادند. خلاصه اینکه همه آنها عالی بوده‌اند.

سرمربی پیشین لیورپول عنوان کرد: اولین کاری که پس از ورود به رئال مادرید انجام دادم گوش کردن به حرف مسئولان برای دانستن اینکه کار تیم در فصل گذشته در چه حوزه‌هایی درست و در چه حوزه‌هایی اشتباه بوده است، بود. به محض اینکه بازیکنان در اردوی پیش فصل دور هم جمع شوند، در مورد اینکه چه چیز برای تیم و برای تک‌تک آنها بهترین است تصمیم خواهم گرفت. در مورد اینکه کدام یک از بازیکنان در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند هم همانطور که گفتم، اول بازیکنان باید دور هم جمع شوند، کنار هم تمرین کنند و بعد تصمیم خواهم گرفت. برخلاف آنچه در برخی از رسانه گفته شده است، هنوز هیچ تصمیمی درباره ترکیب اصلی تیم اتخاذ نشده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *