پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5885 2 تیر 1394 ساعت [ 10:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هشدار سازمان لیگ: ۱۲ باشگاه‌ شرایط اخذ مجوز حرفه‌ای را ندارند

رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ فوتبال گفت: تا امروز ۱۲ باشگاه‌ به دلایل مختلف شرایط گرفتن مجوز حرفه‌ای ندارند و فقط ۴ باشگاه می‌توانند به این مهم دست پیدا کنند.

هشدار سازمان لیگ: ۱۲ باشگاه‌ شرایط اخذ مجوز حرفه‌ای را ندارند

سهیل مهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه چند باشگاه لیگ برتری فوتبال قادر خواهند بود مجوز حرفه‌ای اخذ کنند، گفت: به منظور دریافت مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌های لیگ برتری کارگاه آموزشی برگزار کرده و ضمن دادن فرم‌هایی به آنها آموزش‌های لازم را دادیم. باشگاه‌های لیگ برتری می‌دانند که فقط تا ۹ مرداد برای ارائه مدارکشان فرصت دارند و پس از آن ما به بررسی مدارک خواهیم پرداخت. مدارک باشگاه‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند را ۲۵ آبان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهیم کرد.

وی افزود: در شرایط فعلی تا امروز ۱۲ باشگاه‌ به دلایل مختلف شرایط احراز مجوز حرفه‌ای را ندارند و فقط چهار باشگاه سپاهان، ذوب‌آهن، تراکتورسازی و سایپا می‌توانند به این مهم دست پیدا کنند و همانطور که گفتم سایر باشگاه‌ها فقط تا ۹ مرداد وقت دارند.

رئیس کمیته فنی و توسعه سازمان لیگ فوتبال و مدیر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در پاسخ به اینکه باشگاه‌هایی که نتوانند مجوز حرفه‌ای بگیرند اجازه حضور در لیگ برتر را خواهند داشت، خاطرنشان کرد: در این خصوص هیئت رئیسه سازمان لیگ باید تصمیم‌گیری کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت