پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 5968 4 تیر 1394 ساعت [ 14:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت توس به بوکاجونیورز پس از ۱۱ سال

ستاره آرژانتینی یوونتوس از این تیم جدا شد تا پس از ۱۱ سال باردیگر به بوکاجونیورز برگردد.

تیفوسی:

بازگشت توس به بوکاجونیورز پس از ۱۱ سال

ستاره آرژانتینی یوونتوس از این تیم جدا شد تا پس از ۱۱ سال باردیگر به بوکاجونیورز برگردد.

به گزارش ایسنا، هواداران یوونتوس دوست داشتند که کارلوس توس مهاجم آرژانتینی آنها در تیم محبوبشان بماند اما این مهاجم سرشناس علاقه زیادی به بازگشت به فوتبال کشورش داشت و در نهایت تصمیم گرفت که به تیم محبوب خود برگردد.

دبیر کل باشگاه بوکاجونیورز رسما اعلام کرد که این باشگاه با کارلوس توس به توافق نهایی رسیده است و این مهاجم نام آشنا فصل آینده را با پیراهن بوکاجونیورز به میدان خواهد رفت.

سزار مارتوچی در گفت و گو با روزنامه کلارن و رادیو ۱۰۵۰ آرژانتین گفت: مذاکرات ما با باشگاه یوونتوس موفقیت آمیز بود و در نهایت هم توانستیم که توس را به بوکا برگردانیم. روز هفتم ماه آینده توس رسما به رسانه ها معرفی خواهد شد. برای بازگرداندن توس تلاش زیادی کردیم. بسیار خوشحالیم که باردیگر این مهاجم سرشناس پیراهن تیم ما را بر تن کرد. توس مهاجم بزرگی است و می تواند کمک زیادی به ما بکند.

باشگاه یوونتوس نیز در سایت رسمی خود از جدایی کارلوس توس و بازگشت این مهاجم سرشناس به بوکاجونیورز خبر داد بدون آن که از مدت و مبلغ قرارداد او با تیم جدیدش سخن به میان بیاورد این درحالی است که رسانه های ایتالیایی اعلام کردند که یوونتوس در ابتدا برای فروختن توس ۶٫۴ میلیون یورو طلب کرده بود.

روزنامه اوله آرژانتین با ذکر خبر بازگشت کارلوس توس به فوتبال آرژانتین نوشت که رئیس باشگاه بوکاجونیورز برای بازگرداندن کارلوس توس به این تیم تلاش بسیار زیادی کرد و برای متقاعد کردن سران باشگاه یوونتوس چند روزی در ایتالیا به سر برد.

توس در بین هواداران یوونتوس از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بود و آنها دوست نداشتند که به راحتی این مهاجم سرشناس را از دست بدهند. این ستاره آرژانتینی در دو سالی که برای یوونتوس بازی کرد توانست قهرمانی در چهار جام را به دست آورد. او در فصلی که گذشت عملکرد خیره کننده ای داشت و با بیانکونری‌ها قهرمانی در رقابت های سری A و جام حذفی را به دست آورد اما در لیگ قهرمانان اروپا به نایب قهرمانی اکتفا کرد.

توس در سال ۲۰۰۴ بوکاجونیورز را به مقصد کورینتیانس برزیل ترک کرد. او در سال ۲۰۰۶ به لیگ جزیره رفت تا پیراهن وستهام را بر تن بکند. او در لیگ جزیره برای تیم های منچستر یونایتد و منچستر سیتی بازی کرد و در سال ۲۰۱۳ تصمیم گرفت که به یوونتوس برود تا بعد از دو سال بازی کردن در این تیم به فوتبال آرژانتین برگردد تا پیراهن تیم محبوبش را باردیگر بر تن بکند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت