خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ژاوی: خوشحالم که یک فصل بیشتر در بارسلونا ماندم

ژاوی: خوشحالم که یک فصل بیشتر در بارسلونا ماندم

ژاوی: خوشحالم که یک فصل بیشتر در بارسلونا ماندم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژاوی هرناندس، ستاره خط میانی بارسلونا پس از جدایی از این تیم در پایان فصل گذشته ادعا کرد تصمیمش مبنی بر ماندن در تیم فصل قبل باشگاه، کاملا عاقلانه ودرست بود.

قرار بود او تابستان سال گذشته بارسلونا را به مقصد تیم فعلی‌اش، السد قطر ترک کند اما در آخرین لحظات ترجیح داد یک فصل دیگر در نیوکمپ بماند.

رکوددار بیشترین بازی در تاریخ بارسلونا، حالا از این اقدام راضی است: تصور ترک بارسا بدون جام بسیار سخت بود. وقتی ۲ فصل پیش هیچ جامی نبردیم به شدت عصبانی بودیم و نمی‌خواستم با عصبانیت از تیم جدا شوم.

ستاره ۳۵ ساله ماند و در پایان بیست و چهارمین سال حضور در بارسلونا، مزد رقابت در تیم از سن ۱۱ سالگی را گرفت.

کاپیتان تیم فاتح سه‌گانه فصل قبل ادامه داد:بسیار لذت‌بخش بود که یک هفته زودتر از پایان فصل قبل، فاتح لالیگا شدیم چون هوادارانمان بی‌هیچ دغدغه‌ای در هفته آخر به استقبال ما آمدند. به توصیه زوبی‌زارتا، مدیر ورزشی، لوئیس انریکه، سرمربی و بارتومئو، رئیس بارسلونا، یک فصل بیشتر در نیوکمپ ماندم.واقعا دو فصل پیش قصد جدایی داشتم اما آن‌ها در دو یا سه جلسه کاملا مرا متقاعد کردند.

ژاوی می‌داند به زودی رکورد کسب بیشترین جام در تاریخ بارسلونا را از دستان خود خارج خواهد دید چون مسی و اینیستا با شتاب زیادی در حال بردن جام  و افتخارات هستند.

بهترین بازیکن یورو ۲۰۰۸ با صحبت در این باره به حرف‌های خود خاتمه داد: می‌دانم روزی  رکورد من شکسته می‌شود و این اتقاق به احتمال زیاد فصل آینده توسط اینیستا و مسی رخ می‌دهد چون الان فقط یک جام کم‌تر از من دارند!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *