سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / رامین رضاییان: به عشق پدرم پرسپولیسی شدم/ تنها تیمی بود که مذاکره کردم

رامین رضاییان: به عشق پدرم پرسپولیسی شدم/ تنها تیمی بود که مذاکره کردم

رامین رضاییان: به عشق پدرم پرسپولیسی شدم/ تنها تیمی بود که مذاکره کردم

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بخاطر پیشرفت پرسپولیس را انتخاب کرده است، گفت: من به خاطر علاقه خودم و عشق پدرم پرسپولیسی شدم.

به گزارش خبرنگار مهر، رامین رضاییان در خصوص پیوستن خود به تیم پرسپولیس عنوان کرد: من چند جلسه با پرسپولیس صحبت کرده بودم و امروز حرف‌های نهایی را زدیم. خوشحالم که به این تیم پیوستم. در این مدت هواداران به من خیلی لطف داشتند و امیدوارم که حمایت کنند تا بتوانم برای تیم موفق باشم.

وی ادامه داد: من هیچ وقت نگفتم پرسپولیسی نیستم یا نمی‌گویم که همیشه عاشق این تیم بوده‌ام. می خواهم صادقانه با هواداران صحبت کنم و بگویم که پرسپولیس تنها تیمی بود که با آنها مذاکره کردم و با وجود اینکه از دیگر تیم‌ها پیشنهاد داشتم اما کسی نمی‌تواند ثابت کند که به باشگاهی رفتم و با آنها مذاکره کردم. من به عشق پدرم که خیلی پرسپولیس را دوست دارد و علاقه خودم به این تیم آمده‌ام.

رضاییان در خصوص اینکه گفته می‌شود وی پیشنهاد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی را به پرسپولیس ارایه کرده بود، گفت: من قبلا هم ثابت کرده‌ام که پول اولویت من نیست و برای پیشرفت به پرسپولیس آمده‌ام. نمی‌خواهم شعار بدهم و می‌خواهم با بازی‌های خوب خود همه چیز را ثابت کنم. امروز هم با برانکو صحبت می‌کنم و از فردا در تمرین حضور پیدا خواهم کرد.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *