پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 60936 16 آذر 1396 ساعت [ 21:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادامه شکست ناپذیری پتروشیمی در لیگ برتر بسکتبال

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی پتروشیمی همچنان به روند شکست ناپذیری خود در لیگ برتر بسکتبال ادامه داد. به گزارش ایسنا، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال عصر امروز با چهار مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها پتروشیمی و مهرام در دربی خوزستان و تهران به برتری رسیدند. در حساس‌ترین مسابقه این […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

پتروشیمی همچنان به روند شکست ناپذیری خود در لیگ برتر بسکتبال ادامه داد.

به گزارش ایسنا، هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال عصر امروز با چهار مسابقه برگزار شد که در جریان این دیدارها پتروشیمی و مهرام در دربی خوزستان و تهران به برتری رسیدند. در حساس‌ترین مسابقه این هفته پتروشیمی صدرنشین لیگ و تنها تیم بدون باخت این فصل، در ماهشهر میزبان نفت آبادان بود و 81 بر 75 حریف خود را شکست داد.

شاگردان مهران شاهین طبع با این نتیجه همچنان تیم بدون باخت لیگ هستند و در صدر جدول باقی ماندند.

در تهران مهرام و نیروی زمینی دربی بسکتبال پایتخت را برگزار کردند که در این مسابقه مهرامی ها 79 بر 62 حریف خود را مغلوب کردند.

دو مسابقه دیگر این هفته در گرگان و تبریز برگزار شد. در گرگان شهرداری این شهر میزبان رعد پدافند خوزستان بود و 68 بر 59 میهمان خود را از پیش رو برداشت و اولین بردش در فصل را به دست آورد. شهرداری گرگان تیم بحران زده این فصل است که تا این هفته به بردی نرسیده بود.

دیگر تیم گرگانی این فصل میهمان شهرداری تبریز بود و آخرین مسابقه هفته یازدهم را برگزار کرد. در این مسابقه شهرداری تبریز با نتیجه 102 بر 57 میهمانش را شکست داد.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت