پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 60941 16 آذر 1396 ساعت [ 22:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماشا کنید: اطلاعاتی از رویداد Winter Siege بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها چندی پیش اطلاعاتی جدید از رویداد Winter Siege بازی Call of Duty: WWII به همراه یک تریلر جدید منتشر شد که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید. با گذشت زمان و نزدیک شدن به سال میلادی جدید، رویداد های […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

تماشا کنید: اطلاعاتی از رویداد Winter Siege بازی Call of Duty: WWII منتشر شد

چندی پیش اطلاعاتی جدید از رویداد Winter Siege بازی Call of Duty: WWII به همراه یک تریلر جدید منتشر شد که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

با گذشت زمان و نزدیک شدن به سال میلادی جدید، رویداد های زمستانی که بیشتر آن‌ها حال و هوای سال نو را دارند، آغاز شده و سازندگان زیادی، این رویداد ها را در عناوین خود جای می‌دهند. حال بازی Call of Duty: WWII، یکی از بهترین بازی‌های سبک شوتر سال ۲۰۱۷ میلادی، از این موضوع جدا نبوده و استودیو اسلج همر گیمز (Sledgehammer Game)، قصد دارد تا رویداد Winter Siege را در این بازی جای دهد و محتویات جدیدی را در دسترس بازیکنان قرار دهد. در کنار انتشار اطلاعاتی از این رویداد زمستانه، تریلر جدیدی هم منتشر شده است که می‌تواند نظر شما را به خود جلب کند.

در ابتدا، به تغییراتی اولیه رویداد Winter Siege اشاره خواهیم کرد. به عنوان مثال، بخش Headquarters بازی Call of Duty: WWII که محلی برای تجمع بازیکنان بوده و آن‌ها می‌توانند در آن گرد هم بیایند و کار هایی از قبیل تمرین تیراندازی و یا دوئل کردن را با یکدیگر انجام دهند، حال هوای زمستانی و یا برفی به خود گرفته که تجربه ای متفاوت را به بازیکنان القا خواهد کرد. در ادامه ، یک شخصیت جدید هم به نام کاپیتان بوچر (Captain Butcher) به بازی اضافه خواهد شد. پیش از این، نقشه زمستانی Winter Carentan، فقط در دسترس و انحصار کاربرانی بود که سیزن پس ویژه این بازی را خریداری کرده بودند، حال در این رویداد این نقشه به صورت رایگان برای تمامی کاربران قابل استفاده خواهد بود. در ادامه حالت Gun Game به بازی Call of Duty: WWII اضافه شده است که اگر در هفته سوم ماه دسامبر به تجربه این بخش بپردازید، می‌توانید امتیاز XP دو برابری را دریافت کنید. آیتم‌های تزئینی و زمستانه، سلاح‌های جدید و دیگر آیتم‌های متفاوت بازی که حال هوای سال نو را به این بازی انتقال خواهند داد، از دیگر محتویات رویداد Winter Siege خواهند بود.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این رویداد جدید را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

رویداد Winter Siege از تاریخ ۱۷ آذر مصادف با ۸ دسامبر تا ۲ ژانویه سال ۲۰۱۸ مصادف با ۱۲ دی، در دسترس بازی Call of Duty: WWII خواهد بود.لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت