پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6120 8 تیر 1394 ساعت [ 15:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عنایتی: در تفکرات مظلومی نبودم/ نشد با پیراهن استقلال از فوتبال بروم

مهاجم استقلال می‌گوید در تفکرات مظلومی قرار ندارد و به همین دلیل از این تیم جدا شده است.

تیفوسی:

عنایتی: در تفکرات مظلومی نبودم/ نشد با پیراهن استقلال از فوتبال بروم

 

1426492369999_IMG_3984.jpg

 

مهاجم استقلال می‌گوید در تفکرات مظلومی قرار ندارد و به همین دلیل از این تیم جدا شده است.

به گزارش ایسنا، غلامرضا عنایتی مهاجم استقلال پس از جلسه با پرویز مظلومی گفت: جلسه‌ی ۱۰ دقیقه‌ای با مظلومی داشتیم و در نهایت شرایط به گونه‌ای شد که فصل بعد در خدمت استقلال نباشم. فوتبال همین است و بعضی اوقات در تفکرات یک مربی قرار نداری. من در تفکرات مظلومی نبودم و از استقلال جدا شدم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا آمدن مهدی رحمتی باعث جدایی او شده گفت: فکر نمی‌کنم این طور باشد. فوتبال حرفه‌ای است و صلاح بود که من امسال در استقلال نباشم.

مهاجم فصل گذشته استقلال در پاسخ به این سوال که آیا مظلومی به او گفته بوده که اگر در استقلال بماند نیمکت نشین خواهد بود عنوان کرد: اصلا صحبتی درباره ماندن من در استقلال نشد. به هر حال مربی در نتایج باید پاسخگو باشد و این حق را دارد که برخی بازیکنان را بخواهد و برخی را نخواهد.

عنایتی در پاسخ به این سوال که بهتر نبود مظلومی همان ابتدای کار به او می‌گفت که نیازی به او نیست گفت: قطعا این مسئله بهتر بود که رخ می‌داد. در این چند روز نمی‌دانستم چه کار کنم و از طرفی نمی‌خواستم هواداران را ناراحت کنم. مثلا بروم و بگویند که به او نیاز داشتیم ولی الان همه چیز روشن شد.

او درباره آینده‌اش گفت: نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد. من قول داده بودم با لباس استقلال خداحافظی کنم اما شرایط فراهم نشد. از همه استقلالی‌ها خداحافظی می‌کنم و دوست دارم که آن‌ها بدانند من همه توانم را برای تیم گذاشتم و اگر نشد که عملکرد بهتری داشته باشم دلیلش کم‌توانی من بود. در دو، سه روز آینده تکلیفم مشخص می‌شود و در حال حاضر از ۴ -۵ تیم پیشنهاد دارم. باید ببینم سال آخر فوتبالم را کجا بازی خواهم کرد.

عنایتی در پایان افزود: سال گذشته تنها ۲۰ تا ۲۴ میلیون تومان از استقلال گرفتم، البته مبلغ طلب من چیزی نیست که باشگاه نتواند آن را پرداخت کند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت