پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61738 21 آذر 1396 ساعت [ 20:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لاتزیو تهدید به ترک سری A کرد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی باشگاه لاتزیو قصد دارد از سری A کناره گیری کند. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، باشگاه لاتزیو می خواهد رقابت‌های سری A را ترک کند. قضاوت جنجالی در شکست سه بر یک این تیم برابر تورینو باعث خشم کلودیو لوتیتو (رییس باشگاه لاتزیو) شده و او […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

باشگاه لاتزیو قصد دارد از سری A کناره گیری کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، باشگاه لاتزیو می خواهد رقابت‌های سری A را ترک کند. قضاوت جنجالی در شکست سه بر یک این تیم برابر تورینو باعث خشم کلودیو لوتیتو (رییس باشگاه لاتزیو) شده و او قصد دارد تیمش را از این رقابت ها خارج کند.

به نوشته مدیاست لوتیتو معتقد است این نتیجه از قبل برنامه ریزی شده بود. پیش از این نیز برخی از قضاوت ها در نتیجه تیم پایتخت نشین تاثیر گذار بوده است. پس از پایان بازی لوییس آلبرتو، مارکو پارولو و سیمئونه اینزاگی (سرمربی تیم) نسبت به نحوه داوری به شدت واکنش نشان دادند و آن را یک دزدی عنوان کردند.

لوتیتو تاکنون سکوت کرده و قصد دارد سری A را ترک کند و در دیگر مسابقات به رقابت بپردازد. ناپولی در لیگ ایتالیا به علت کسب نتایج ضعیف تا رتبه پنجم سقوط کرد. این تیم در کوپا ایتالیا حضور دارد، همچنین باید در یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مصاف استوا بخارست برود.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت