پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61740 21 آذر 1396 ساعت [ 20:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

عنوان PUBG هم‌اکنون در دسترس کنسول ایکس‌باکس وان است

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها بالاخره پس از مدت‌ها انتظار عنوان موردانتظار PUBG به کنسول ایکس‌باکس وان آمد. کاربران این کنسول هم‌اکنون می‌توانند به تجربه این بازی بپردازند. از زمان عرضه نسخه دسترسی زودتر از موعد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در شبکه استیم، […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

عنوان PUBG هم‌اکنون در دسترس کنسول ایکس‌باکس وان است

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار عنوان موردانتظار PUBG به کنسول ایکس‌باکس وان آمد. کاربران این کنسول هم‌اکنون می‌توانند به تجربه این بازی بپردازند.

از زمان عرضه نسخه دسترسی زودتر از موعد بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds در شبکه استیم، این بازی تاکنون بیش از ۲۰ میلیون نسخه فروش داشته است و این یک موفقیت بزرگ برای این بازی به شمار می‌رود.

حال شما می‌توانید هم‌اکنون عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds را به قیمت ۲۹.۹۹ دلار به‌صورت دسترسی زودهنگام برروی ایکس‌باکس وان خریداری کنید. درمورد کیفیت اجرایی بازی نیز باید گفت که PUBG برروی همه کنسول‌های خانواده ایکس‌باکس وان با فریم ۳۰ اجرا خواهد شد.

با وجود اینکه کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان ایکس توانایی اجرای بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds را برروی فریم‌ریت ۶۰ دارد اما تیم سازنده تصمیم گرفته تا بازی در هنگام عرضه رزولوشن همسانی برروی همه خانواده‌ کنسول‌های ایکس‌باکس وان داشته باشد و سپس پس از دریافت بازخوردهای مختلف از بازی‌بازان شروع به بهبود کند.

PUBG برروی ایکس‌باکس وان اس و ایکس از HDR پشتیبانی می‌کند و به عقیده گرین بسیار زیبا به‌نظر می‌رسد. این بازی هم‌اکنون در دسترس است.لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت