پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61745 21 آذر 1396 ساعت [ 21:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دفاع ونگر از مورینیو

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی آرسنال از سرمربی منچستریونایتد درباره اتفاقات پیش آمده پس از داربی شهر منچستر دفاع کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، درگیری بازیکنان منچسترسیتی و منچستریونایتد پس از داربی این شهر حرف های زیادی برای گفتن دارد. آرسن ونگر که تحسین کننده ژوزه مورینیو نیست به […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی آرسنال از سرمربی منچستریونایتد درباره اتفاقات پیش آمده پس از داربی شهر منچستر دفاع کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، درگیری بازیکنان منچسترسیتی و منچستریونایتد پس از داربی این شهر حرف های زیادی برای گفتن دارد. آرسن ونگر که تحسین کننده ژوزه مورینیو نیست به دفاع از سرمربی پرتغالی پرداخت. سرمربی آرسنال در این باره اظهار کرد: برخی از مسائل گاهی اوقات غیرقابل کنترل می شوند. برای ما نیز اتفاق افتاده است و من آن را خوب نمی بینم. تماشای خوشحالی تیم حریف سخت است. این تجربه ای است که منجر به تنش می شود. به همین خاطر رفتار ورزشکاران ژاپن را می پسندم چون به حریف احترام می گذارند و خوشحالیان را مقابل آن ها نشان نمی دهند. در فرهنگ ما چنین چیزی وجود ندارد اما می توانیم از آن ها الگوبرداری کنیم.

ونگر سرمربی پرتغالی را کاملا درک می کند چون تجربه مشابهی را پیش از این داشته است. این اتفاق در سال ۲۰۰۴ پس از دیدار یونایتد و آرسنال رخ داد. بازیکنان هر دو تیم باهم در گیر شدند و سسک فابرگاس یک تکه پیتزا را به سمت الکس فرگوسن (سرمربی منچستریونایتد) پرتاب کرد.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت