پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61755 21 آذر 1396 ساعت [ 22:36 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

امری: ترسی از رئال نداریم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن تاکید کرد که تیمش ترسی از رویارویی با رئال مادرید ندارد و آماده این دیدار حساس است. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن  در لیگ قهرمانان اروپا به قرعه بسیار سختی روبه‌رو شده است و باید برابر رئال مادرید مدافع […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن تاکید کرد که تیمش ترسی از رویارویی با رئال مادرید ندارد و آماده این دیدار حساس است.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن  در لیگ قهرمانان اروپا به قرعه بسیار سختی روبه‌رو شده است و باید برابر رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی به میدان رود.

اونای امری، سرمربی پاری ‌سن‌ ژرمن قبل از این دیدار حساس گفت: بازی زیبایی خواهد شد. ترسی از رئال مادرید نداریم و آماده‌ایم تا بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم. برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا چاره ای جز شکست دادن بهترین تیم‌ها ندارید. اگر به دنبال قهرمانی هستیم نباید از رویارویی با هیچ تیمی ترس داشته باشیم.

او ادامه‌ داد: ما بازیکنان بزرگی در اختیار داریم؛ بازیکنانی که هر کدام از آنان می‌توانند  سرنوشت بازی را تغییر دهند. استفاده درست از استعداد و نبوغ در فوتبال بسیار مهم است. باید از توانایی‌های خود به خوبی بهره بگیریم تا بتوانیم به پیروزی در این دیدار حساس برسیم.

انتهای پیام



لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت