پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61758 21 آذر 1396 ساعت [ 22:51 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توییتر حالا اجازه ارسال Tweet Storms را به شما خواهد داد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار تکنولوزی توییتر از امروز به طور رسمی به شما اجازه ارسال Tweet Storms را خواهد داد. چندی پیش در کانال تلگرم زومیت خبری را در رابطه با اضافه شدن قابلیت ارسال Tweet Storms به توییتر به شما اعلام کردیم که امروز به طور […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار تکنولوزی

توییتر از امروز به طور رسمی به شما اجازه ارسال Tweet Storms را خواهد داد.

چندی پیش در کانال تلگرم زومیت خبری را در رابطه با اضافه شدن قابلیت ارسال Tweet Storms به توییتر به شما اعلام کردیم که امروز به طور رسمی فعال شد و از حالا می‌توانید توییت‌های طولانی خود را به صورت چند قسمتی و همزمان ارسال کنید.

تا امروز کاربرانی که قصد ارسال توییت‌های طولانی را داشتند، مجبور به ارسال نوبتی توییت‌ها و با شماره گذاری ۱ یا ۲ یا ۳ توییت‌ها بودند؛ اما از حالا کافیست روی دکمه‌ی جدید “+” لمس کنید تا بخش دوم توییت برای شما فعال شود تا ادامه‌ی توییت خود را بنویسید. اینکار برای بخش سوم و بیشتر از آن هم در صورت نیاز قابل انجام است تا به صورت یکجا توییت طولانی خود را در چند پارت بنویسید. بعد از اتمام این مراحل،توییت‌های مورد نظر به صورت خودکار، در چند بخش و به طور همزمان ارسال خواهند شد و کاربر می‌توانید تمام مجموعه توییت‌ها را به صورت یکجا و از توییت اول مشاهده کند.

این قابلیت در حال حاضر تا ۲۵ توییت همزمان را پشتیبانی می‌کند و در اپ موبایل فعال شده و در هفته‌ی آینده نیز به طور کامل به نسخه وب توییتر هم اضافه خواهد شد.

 

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت