پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61768 21 آذر 1396 ساعت [ 23:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

از ۱۴ دسامبر می‌توان آیمک پرو اپل را با قیمت ۴۹۹۹ دلار خریداری کرد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار تکنولوزی پس از اینکه اپل از قدرت‌مندترین رایانه‌ی مک خود در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال خود رونمایی کرد، حال این شرکت خبر از عرضه‌ی آن در ۱۴ دسامبر داده است. مقاله‌های مرتبط: اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال خود از رایانه‌ی مکی رونمایی کرد […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار تکنولوزی

پس از اینکه اپل از قدرت‌مندترین رایانه‌ی مک خود در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال خود رونمایی کرد، حال این شرکت خبر از عرضه‌ی آن در ۱۴ دسامبر داده است.

مقاله‌های مرتبط:

اپل در کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال خود از رایانه‌ی مکی رونمایی کرد که قدرت‌مند‌ترین نسخه در میان برادران خود است. این دستگاه که دارای برچسب قیمت ۴۹۹۹ دلاری است، از مشخصات حرفه‌ای همچون،‌ ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۴ ترابایت فضای ذخیره‌سازی بهره می‌برد. سخت‌افزاری که اپل برای رایانه‌ی آل‌این‌وان خود در نظرگرفته، قشر حرفه‌ای را هدف قرار داده که از رایانه‌ی خود برای انجام محاسبات سنگینی مانند پردازش و مدل‌سازی طرح‌های سه‌بعدی و ویرایش ویدیو‌های 4K‌ استفاده می‌کنند.

مانند همیشه، اپل برای معرفی ویژگی‌های دستگاه‌ جدید خود، تعدادی از آیمک پرو‌ها را در اختیار اصحاب رسانه قرار داده است تا نگاهی نزدیک به عملکرد این دستگاه داشته باشند. شما می‌توانید اولین نگاه نزدیک به آیمک پرو را پایین مشاهده کنید.

Vincent LaForet که عکاسی معتبر است، درباره‌ی نسخه‌ی ۱۰ هسته‌ای این دستگاه که در دسترس او قرار داشته، می‌گوید:

من مجموعه‌ای از نتایج ثابت را دریافتم. سرعت دستگاه (نسبت به آیمک و مک‌بوک پرو ۱۵ اینچی فعلی‌ام) تا ۲ یا ۳ برابر افزایش یافته است که جهشی قابل‌توجه است.

باید توجه داشت که مبلغ ۴۹۹۹ دلار تنها برای نسخه‌ی پایه آیمک پرو است که دارای مشخصات سخت‌افزاری پایین‌تری است. برای نمونه، حافظه‌ی رم نسخه‌ پایه ۳۲ گیگابایت است و پردازنده‌ی این نسخه نیز از ۸ هسته‌ی پردازشی بهره می‌برد؛ این در حالی است که نسخه‌ی بالارده آیمک پرو از حافظه‌ی رم ۱۲۸ گیگابایتی، ۴ ترابایت فضای ذخیره‌ی‌سازی و ۱۸ هسته‌ی پردازشی بهره می‌برد که به فراخور آن، قدرتی به‌مراتب بالاتری را ارائه می‌کند.

آی مک پرو اپل

اپل با عرضه‌ی آیمک پرو، حرکت هوشمندی را برای از دست ندادن مخاطبین خود انجام داد. پس از موفقیت‌ محصولات سرفیس و معرفی رایانه‌ی آل‌این‌وان سرفیس‌استودیو که تجربه‌ای ناب و منحصر به فرد را به خالقین محتوا ارائه می‌کند، حضور نسخه‌ی قدرت‌مند آیمک مطمئناً برای عشاق سیستم‌عامل مک‌او‌اس بسیار باارزش خواهد بود.

با معرفی آیمک‌ پرو، اپل برای اولین‌بار از محتوای واقعیت‌مجازی در رایانه‌های مک خود میزبانی می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که دسته‌بندی‌های جدید محتوا برای کوپرتینویی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. مدیران این شرکت خواهان این هستند که اپل به عنوان یکی از بازیگران اصلی در عرصه‌ی خلق آثار واقعیت‌مجازی ظاهر شود و این موضوع را می‌توان به وضوح در معرفی آیمک جدید این شرکت ملاحضه کرد.

برطبق گفته‌ی اپل، کارت‌گرافیک جدید آیمک‌ پرو نه‌تنها به شما اجازه‌ی تماشای محتوای واقعیت‌مجازی را می‌دهد، بلکه این توانایی را دارد تا شما را در ساخت این محتوا نیز یاری کند.

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت