خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گفتگوی تلفنی مظلومی با تیموریان/ آندو به استقلال نزدیک شد

گفتگوی تلفنی مظلومی با تیموریان/ آندو به استقلال نزدیک شد

تیفوسی:

 

گفتگوی تلفنی مظلومی با تیموریان/ آندو به استقلال نزدیک شد

سرمربی تیم استقلال در تماسی تلفنی با تیموریان به او اطمینان داد مشکلات سال گذشته برایش رخ نداده و همین موضوع حالا تیموریان را به این تیم نزدیک کرده، هرچند پیشنهاد تیم قطری هنوز در اولویت وی قرار دارد. به گزارش خبرنگار مهر، در حالیکه یک تیم از قطر و تیم تراکتورسازی تبریز به دنبال عقد قرارداد با آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ملی ایران هستند، تماس پرویز مظلومی با این هافبک میانی که قبلا با این مربی در استقلال کار کرده، معادلات را اندکی تغییر داد و احتمال بازگشت تیموریان به این تیم تهرانی را افزایش داد.
در این رابطه، عصر روز گذشته پرویز مظلومی با تیموریان صحبت کرد و البته دلخوری‌های تیموریان را از مدیران استقلال گوش کرد.
تیموریان که با رفتار عجیبی از سوی برخی هوادار نماهای استقلال طی سال گذشته مواجه شده بود و از طرف دیگر با عدم پایبندی به توافقش با بعضی مسئولان استقلال مواجه و یک میلیارد تومان خود را بخشیده و به تراکتور سازی رفته بود، در مواجهه با پافشاری سرمربی استقلال، گلایه‌های خود را بازگو کرد تا پرویز مظلومی در پاسخ به این موارد، به او اطمینان دهد که پشت او می‌ایستد و مشکلاتش را حل می‌کند.
مظلومی ظاهرا قول داده که هم طلب تیموریان را پیگیری کند و هم مشکلات دیگرش را حل کند.
تیموریان که در آستانه سفر به قطر است، در مواجهه با این برخورد حالا استقلال را هم به جمع مشتریان خود اضافه کرده اما هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفته است.
قطعا پیشنهاد قطری همانطور که پیش از این هم خودش اعلام کرده بود، اولویت اول کاپیتان تیم ملی خواهد بود اما حالا و پس از این گفتگو می‌توان اعلام کرد استقلالی شدن تیموریان هم دور از ذهن نیست.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *