پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 62351 25 آذر 1396 ساعت [ 12:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

غنی زاده: کشتی گیران تجربه فرار از فن نداشتند و تعداد ضربات فنی بالا بود+فیلم

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی ملی‌پوش کشتی آلیش بانوان پس از کسب مقام سوم مشترک در نخستین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک، بیان‌ کرد: می خواستم خودم را در کشتی کلاسیک محک بزنم. سحر غنی زاده ملی‌پوش کشتی بانوان در گفت‌وگو با ایسنا، پس از پایان نخستین دوره رقابت‌های کشتی‌ کلاسیک بانوان، اظهار کرد: در […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

ملی‌پوش کشتی آلیش بانوان پس از کسب مقام سوم مشترک در نخستین دوره رقابت‌های کشتی کلاسیک، بیان‌ کرد: می خواستم خودم را در کشتی کلاسیک محک بزنم.

سحر غنی زاده ملی‌پوش کشتی بانوان در گفت‌وگو با ایسنا، پس از پایان نخستین دوره رقابت‌های کشتی‌ کلاسیک بانوان، اظهار کرد: در نخستین دوره  مسابقات کشتی کلاسیک بانوان شرکت کردم. بیشتر تمرکزم بر روی کشتی‌ آلیش است و فقط می خواستم خودم را در کشتی‌ کلاسیک  محک بزنم. حدود سه هفته برای حضور در مسابقات تمرین کردم و این مدت، زمانِ کمی برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور است.

او در ادامه‌ افزود: خیلی این مسابقات را جدی نگرفته بودم، یک کشتی‌ را واگذار کردم و در نهایت مقام سوم مشترک را کسب کردم. در کل تجربه خوبی بود.

ملی‌پوش آلیش بانوان درباره برگزاری نخستین دوره مسابقات کشتی‌ کلاسیک بانوان و تعداد بالای ضربات فنی ، تصریح کرد: سطح مسابقات بالا بود. از اکثر شهرستان‌ها حضور داشتند، چون کشتی‌گیران تازه کار بودند و تجربه چندانی برای فرار از فن نداشتند، تعداد ضربات فنی بالا بود. دختران کشتی‌گیر پتانسیل‌ خوبی دارند و امیدوارم بهای بیشتری به این رشته داده شود.

به گزارش ایسنا، نخستین دوره رقابت های کشتی کلاسیک بانوان روز گذشته در خانه کشتی تهران برگزار شد و سحر غنی زاده ملی پوش آلیش بانوان مقام سوم مشترک را کسب کرد.

صحبت های سحر غنی زاده پس از کسب مقام سوم:

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت