پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6247 11 تیر 1394 ساعت [ 19:55 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بلیند: زود است قول قهرمانی در یورو بدهم

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال هلند اولین هدف خود را صعود به جام ملت‌های اروپا عنوان کرد.

تیفوسی:

بلیند: زود است قول قهرمانی در یورو بدهم

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال هلند اولین هدف خود را صعود به جام ملت‌های اروپا عنوان کرد.
به گزارش ایسنا، مسئولان فدراسیون فوتبال هلند پس از استعفای گاس هیدینک، دنی بلیند را به عنوان جانشین او انتخاب کردند. هلند که شرایط خوبی برای صعود به یورو ۲۰۱۶ ندارد، در رده سوم گروه خود ایستاده است.
دنی بلیند پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید هلند گفت: به خوبی می‌دانم در چه شرایطی قرار داریم ولی این شرایط بحرانی نیست. از همین امروز باید سخت تلاش کنیم تا بتوانیم امتیازهای از دست رفته را جبران و به یورو ۲۰۱۶ صعود کنیم. این هدف نخست ماست. ۴ بازی بسیار مهم پیش رو داریم و در صورتی که بتوانیم همه بازی هایمان را با برتری پشت سر بگذاریم، می‌توانیم به یورو ۲۰۱۶ صعود کنیم.
بلیند درباره قول قهرمانی درباره یورو ۲۰۱۶ گفت: فعلا فقط به صعود به یورو ۲۰۱۶ فکر می‌کنم و اصلا به این فکر نمی‌کنم که در این جام به چه عنوانی برسیم. زود است که بخواهم درباره قهرمانی در یورو قول بدهم. یک سال تا آغاز این رقابت‌ها فرصت داریم و تغییر و تحولات زیادی اتفاق می‌افتد.
رئیس فدراسیون فوتبال هلند نیز با انتشار بیانیه‌ای درباره انتصاب بلیند نوشت: خیلی خوشحال هستیم که به سرعت جانشین هیدینک را معرفی کردیم. قصد داشتیم که مربی هلندی داشته باشیم و به همین خاطر گزینه‌هایمان محدود شد.
انتهای پیام

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت