پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6249 11 تیر 1394 ساعت [ 20:02 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کواچ: شانس داریم روسیه را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: جدال سختی با روسیه خواهیم داشت اما این شانس را داریم که این دو بازی‌ را ببریم و به دور نهایی صعود کنیم.

تیفوسی:

کواچ: شانس داریم روسیه را ببریم و به مرحله بعد صعود کنیم

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: جدال سختی با روسیه خواهیم داشت اما این شانس را داریم که این دو بازی‌ را ببریم و به دور نهایی صعود کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اسلوبودان کواچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال گفت: هر دو مسابقه با تیم روسیه بسیار سخت است چون ما قهرمان المپیک را در تهران روبه‌روی خود خواهیم دید. هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید ما به راحتی برنده می‌شویم و یا بازی راحتی پیش‌رو داریم.
وی ادامه داد: ما در خانه و با حمایت ۱۵ هزار تماشاگر به مصاف روسیه می‌رویم. شاید روس‌ها ندانند که چقدر بازی در سالن آزادی سخت است، ما می‌خواهیم از جو سالن حداکثر استفاده را ببریم.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: من بازی سختی را برای تیمم پیش‌بینی می‌کنم ولی از طرفی این شانس را داریم که این بازی‌ها را ببریم و به دور نهایی صعود کنیم.
تیم‌های ملی ایران و روسیه ساعت ۲۱ روزهای جمعه و شنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه در چارچوب هفته هشتم لیگ جهانی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت