پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6273 12 تیر 1394 ساعت [ 15:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسامی ۱۳ بازیکن روسیه مقابل ایران اعلام شد

سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه اسامی ۱۳ بازیکن خود برای دو دیدار با ایران در هفته هشتم لیگ جهانی را اعلام کرد.

تیفوسی:

اسامی ۱۳ بازیکن روسیه مقابل ایران اعلام شد

خبرگزاری تسنیم: سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه اسامی ۱۳ بازیکن خود برای دو دیدار با ایران در هفته هشتم لیگ جهانی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۱ امروز (جمعه) و فردا (شنبه) به مصاف تیم ملی والیبال روسیه خواهد رفت که قهرمانی المپیک ۲۰۱۲ لندن و لیگ جهانی ۲۰۱۳ را در پرونده خود دارد.
الکساندر کلیمکین سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه اسامی ۱۳ بازیکن این تیم برای حضور مقابل ایران در دو دیدار هفته هشتم لیگ جهانی معرفی کرد که یک بازیکن کمتر از حد مجاز است. اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال روسیه و شماره پیراهن آنها به قرار زیر است:
۱- سِرگی اَنتیپکین ۲- دینیز بیر یوکُف ۴ – آرتم وُلویچ ۶- ییوگِینی سیوُژیلیئِس ۹- الکسی اسپریدونو ۱۰- سِرگی سایویِن ۱۱- آندری آشیِف (کاپیتان) ۱۳- دیمیتری موزرسکی ۱۶- آلِکسی ویِربُف ۱۸- پایوِل ماروز ۱۹- ایگر کلدیِنسکی ۲۰- الکسی آبمایچه ۲۴- آرتم اسملیِر
تیم ملی والیبال ایران در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رتبه سوم گروه B سطح یک لیگ جهانی است و تیم ملی والیبال روسیه نیز با دو امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد. تیم‌های آمریکا و لهستان به ترتیب با ۲۳ و ۲۰ امتیاز در جایگاه‌های اول و دوم این گروه هستند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت