پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6379 15 تیر 1394 ساعت [ 17:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بائرمن سرمربی تیم ملی بسکتبال شد

تیفوسی: بائرمن سرمربی تیم ملی بسکتبال شد جلسه معارفه سرمربی جدید تیم ملی ایران صبح امروز در محل فدراسیون بسکتبال برگزار شد. به گزارش ایسنا، محمود مشحون رئیس فدراسیون ضمن خوش آمد گویی به دیرک بائرمن به سرمربی جدید ایران، اظهار کرد: ایران ۱۲ سرباز جنگنده در اختیار شما قرار می دهد که مطمئنا شما […]

تیفوسی:

بائرمن سرمربی تیم ملی بسکتبال شد

جلسه معارفه سرمربی جدید تیم ملی ایران صبح امروز در محل فدراسیون بسکتبال برگزار شد.

به گزارش ایسنا، محمود مشحون رئیس فدراسیون ضمن خوش آمد گویی به دیرک بائرمن به سرمربی جدید ایران، اظهار کرد: ایران ۱۲ سرباز جنگنده در اختیار شما قرار می دهد که مطمئنا شما قبل از قبول این مسئولیت با مطالعه و شناخت کافی از بسکتبال ایران وارد تهران شدید. هدف اصلی ما دفاع از عنوان قهرمانی در جام ملت های آسیا و کسب سهمیه المپیک ریودو ژانیرو برزیل است. در همین راستا ما ۳ تورنمنت بین المللی تا قبل از مسابقات جام ملت ها پیش رو داریم که حضور یا عدم حضور در هر یک از این مسابقات با صلاحدید شما خواهد بود و از این نظر کاملا مختار هستید. از طرفی با توجه به مدت زمان باقیمانده جهت رسیدن به آمادگی کامل تیم ملی هر برنامه برون مرزی و یا بازی های اروپایی که در نظر دارید داشته باشد را اعلام نمایید.

دیرک بائرمن بعد از صحبت های رئیس فدراسیون بسکتبال از حضور در کشور ایران و همچنین از اینکه نامش به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری ایران مطرح شد ابراز خوشنودی کرد که در پاسخ نیز محمود مشحون عنوان کرد: “شما بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی ایران هستید.”

مربی آلمانی ایران همچنین ادامه داد: تمام توانم را برای رسیدن به المپیک ریو به کار خواهم گرفت،بازی های ایران در مسابقات جام جهانی اسپانیا را دیدم ،تیم ملی ایران بازیکنانی دارد که تا سر حد توان می جنگند و مثل کشور آلمان که کار تیمی معنای خاصی دارد همکاری گروهی خیلی خوبی با هم دارند. برای رسیدن به المپیک ریو نیازمند کار تیمی هستیم از طرفی نیز انجام برنامه هایی که برای تحقق این هدف در نظر دارم، حمایت ۱۰۰ درصد شما را می طلبد. قبول کردن هدایت تیم ملی ایران با توجه به ۲ ماه زمانی که در اختیار ماست ریسک بزرگی است اما پتانسیل بالای بازیکنان ایران باعث شد تا این مسئولیت را قبول کنم و اعتقاد دارم رسیدن به المپیک ریو دور از دسترس نیست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت