پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6436 17 تیر 1394 ساعت [ 14:15 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استرلینگ در اردوی تابستانی لیورپول شرکت نمی‌کند

مهاجم انگلیسی قرمزپوشان مرسی‌ساید، تیمش را در سفر به آسیا و استرلیا برای برگزاری تور‌های تابستانی و اردوی‌های پیش‌فصل همراهی نخواهد کرد.

استرلینگ در اردوی تابستانی لیورپول شرکت نمی‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رحیم استرلینگ قصد ندارد لیورپولی‌ها را در سفرهای تابستانی‌شان به شرق آسیا و استرالیا برای برپایی اردوهای پیش‌فصل همراهی کند. او با خودداری از همراهی مرسی‌سایدی‌ها در اردوی‌ پیش‌فصل‌شان می‌خواهد مسئولان لیورپول را برای رضایت دادن به جدایی‌اش از این تیم تحت فشار قرار دهد.

مدیربرنامه‌های استرلینگ در پایان فصل گذشته اعلام کرد که این بازیکن ۲۰ ساله فصل آینده در آنفیلد توپ نخواهد زد، اما او هنوز بلاتکلیف است، چون پیشنهاد‌های منچسترسیتی برای خریدش رد شده است.

ظاهراً به تلافی این کار حالا استرلینگ هم به لیورپولی‌ها گفته است که نمی‌خواهد در اردوی پیش‌فصل قرمزپوشان مرسی‌ساید شرکت کند. این مهاجم انگلیسی می‌خواهد با تحت فشار گذاشتن لیورپولی‌ها راهی برای خروج از آنفیلد پیدا کند و قصد دارد به جای همراهی کردن شاگردان برندان راجرز در سفر‌های تابستانی‌شان، در انگلیس بماند و راه انتقال خود به منچسترسیتی را هموار کند.

دو پیشنهاد اول منچسترسیتی برای خرید مهاجم ۲۰ ساله لیورپول که اولی ۳۵ میلیون و دومی ۴۰ میلیون پوند بوده، رد شده است، اما این تیم هنوز اقدام به ارائه پیشنهاد سوم خود نکرده است، هرچند که گفته می‌شود این پیشنهاد رقمی در حدود ۵۰ میلیون پوند خواهد داشت که می‌تواند بسیار تعیین‌کننده باشد.

لیورپولی‌ها یکشنبه هفته آینده راهی تایلند می‌شوند و روز سه‌شنبه اولین جلسه تمرینی خود را در این کشور برگزار خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت