خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / گزینه فسخ قرارداد مطرح شد؛ مخالفت بر سر خرید آردا توران در بارسلونا بالا گرفت

گزینه فسخ قرارداد مطرح شد؛ مخالفت بر سر خرید آردا توران در بارسلونا بالا گرفت

گزینه فسخ قرارداد مطرح شد؛ مخالفت بر سر خرید آردا توران در بارسلونا بالا گرفت

خرید آردا توران توسط سران باشگاه بارسلونا به خاطر محرومیت این تیم در استفاده از بازیکنان جدید با انتقادات زیادی مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیوستن آردا توران به تیم بارسلونا با مخالفت‌هایی همراه بوده است. برخی کاندیداهای ریاست این باشگاه اعلام کرده‌اند جوزپ بارتومئو با این کار خود سعی در جذب آرا داشته است چرا که آردا تا اول ژانویه سال ۲۰۱۶ نمی تواند برای بارسلونا بازی کند. با این حال بارتومئو تاکید کرده که خرید توران به خواست انریکه، سرمربی تیم بارسلونا بوده است.

سایت گل در این باره گزارش داد بندیتو، یکی از کاندیداهای ریاست باشگاه بارسلونا امضای قرارداد با آردا را پر از اشکال دانست و گفت: آردا توران تا شش ماه نمی‌تواند برای بارسلونا بازی کند چونکه فیفا تا اول ژانویه باشگاه را در استفاده از بازیکنان جدید محروم کرده است و باید این را فراموش کنیم.

وی در گفتگو با خبرنگاران اضافه کرد: این قرارداد روح دموکراتیک در باشگاه بارسلونا را زیر سوال برده است. پول زیادی برای این بازیکن پرداخت شده و این در حالی است که نباید از او استفاده کنیم. این یک خیانت است و من در صورتی که رئیس شوم این قرارداد را فسخ خواهم کرد.

خوان لاپورتا، رئیس پیشین باشگاه بارسلونا و نزدیک‌ترین رقیب بارتومئو در انتخابات آتی این باشگاه نیز در خصوص آردا توران مردد است اما اظهار نظر رسمی در خصوص فسخ قرارداد وی را مطرح نکرده است.

انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا قرار است روز ۱۸ جولای برگزار شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *