خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / مراسم معرفی توران : رونالدو خاص است ولی هیچ بازیکنی مسی نمی‌شود

مراسم معرفی توران : رونالدو خاص است ولی هیچ بازیکنی مسی نمی‌شود

مراسم معرفی توران : رونالدو خاص است ولی هیچ بازیکنی مسی نمی‌شود

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آردا توران که ساعت یک بعدازظهر امروز (جمعه به وقت تهران) با حضور در ورزشگاه نیوکمپ قرارداد پنج ساله‌اش را به طور رسمی با بارسلونا امضا کرد، با حضور در کنفرانس خبری پاسخگوی پرسش‌های خبرنگاران شد.

وی در خصوص ژاوی، هافبک کهنه‌کار بارسا که در پایان فصل گذشته پس از ۲۴ سال از این تیم جدا شد، عنوان کرد: کسی نمی‌تواند بگوید که من جای ژاوی را در بارسا خواهم گرفت، او الگویی نه برای باشگاه بارسلونا بلکه برای همه فوتبالیست‌ها است. من هم بازیکن متفاوتی نسبت به ژاوی هستم. به اینجا آمده‌ام تا دست به کارهای بزرگی بزنم ولی کسی نمی‌تواند ژاوی باشد. می‌خواهم با انجام بازی‌های خوب نظر هواداران را به خودم جلب کنم.

توران در ادامه از آرزویش گفت: بارسلونا فراتر از یک باشگاه است. از زمانی که کودک بودم رویای حضور در این تیم و جزیی از آن بودن را در سر داشتم.

وی در خصوص رد پیشنهاداتی که پیش از پیوستن به آبی‌و‌اناری پوشان داشت، عنوان کرد: من پیشنهادات زیادی داشتم ولی وقتی از بارسلونا پیشنهاد دریافت کردم، همه آن پیشنهادات را کنار گذاشتم. اولویت من پیوستن به بارسا بود و می‌خواستم هر چه زودتر این انتقال عملی شود و اینجا حضور پیدا کنم.

آردا تأکید کرد: در جریان مذاکرات لوئیس انریکه با من تماس گرفت و خیلی خوشحال بودم که او به من زنگ زده است. پس از قطعی شدن پیوستنم به بارسلونا هم آندرس اینیستا به من پیامک فرستاد، او انسان فوق‌العاده‌ای است. خوسپ ماریا بارتومئو هم تلفتی بابت ملحق شدنم به بارسا تبریک گفت.

وی در خصوص الگوی فوتبالی‌اش گفت: همیشه گفته‌ام که مسی نه تنها بهترین بازیکن حال حاضر جهان بلکه بهترین بازیکن تمامی ادوار تاریخ فوتبال است. کریستیانو رونالدو هم بازیکن خاصی است ولی هیچ بازیکنی مسی نمی‌شود. البته الگوی من اینیستا است.

توران ۲۸ ساله در خصوص پرتاب کفش از سوی وی به کمک‌داور مسابقه در جریان بازی فصل گذشته اتلتیکومادرید و بارسلونا هم عنوان کرد: آن حرکتم اشتباه بود.

هافبک جدید کاتالان‌ها درباره اینکه نمی‌تواند در نیم‌فصل اول برای بارسلونا بازی کند، گفت: وقتی به این فکر می‌کنم که نمی‌توانم تا ماه ژانویه برای بارسا بازی کنم، عصبی می‌شوم. به هر حال به شخصه برنامه‌ای برای بازی کردن برای یک نیم‌فصل به طور قرضی در تیمی دیگر را ندارم. سعی‌ام این است در این مدتی که نمی‌توانم بازی کنم خودم را با شرایط جدید تیم و شهر بارسلونا وفق دهم.

هافبک ترکیه‌ای بارسا با تمجید از تیم پیشین خود تصریح کرد: اگر امروز اینجا هستم به خاطر اتلتیکومادرید است و هیچگاه از بودن در این تیم خسته نشدم. خوشحالم که در یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی کردم.

توران در پایان خاطرنشان کرد: مشکلی که من و نیمار با هم در جریان یکی از مسابقات داشتیم، برای خیلی وقت پیش است و حالا مشکلی از این بابت با هم نداریم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *