در روز آشتی‌کنان رئیس و مدافع رئال‌مادرید، فوق‌ستاره برنابئو، غایب بزرگ اولین ملاقات اعضای قهرمان سابق اروپا در تابستان امسال بود.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/04/19/139404190215531865660123.jpg

عکس : اشتی کنان راموس و پرز !!!

عکس : اشتی کنان راموس و پرز !!!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در اولین جلسه رسمی رافائل بنیتس، سرمربی رئال‌مادرید با بازیکنان تیمش، سرخیو راموس، مدافع ناراضی تیم با قرار گرفتن در آغوش فلورنتینو پرس بر تمایلش به ماندن در برنابئو مهر تایید زد اما کریس رونالدو، خامس رودریگس، کاسیمیرو و لوکا مودریچ به جلسه نیامدند.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/04/19/139404190215531865660123.jpg

رئالی‌ها پس از جلسه روز پنج‌شنبه از امروز(جمعه) تمرینات خود را شروع می‌کنند و یکشنبه به قصد حضور در اولین تور تابستانی به استرالیا پرواز می‌کنند.

کریس رونالدو یکشنبه، ۱۲ جولای به تمرینات تیم برمی‌گردد و در استرالیا، همراه رئال خواهد بود اما کاسیمیرو و رودریگس به خاطر خستگی ناشی از حضور در کوپاآمه‌ریکا از حضور در تور استرالیا معاف هستند و  تا ۲۳ جولای استراحت خواهند کرد.

تونی کروس، هافبک آلمانی هم پس از خط خوردن از لیست اخیر یوآخیم لو،سرمربی ژرمن‌ها درست مانند مودریچ به زودی به تعطیلات ۴۹ روزه خود خاتمه داده و به تیم اضافه می‌شود.

اما اتفاق مهم اولین جلسه بنیتس با بازیکنان تیمش، آشتی راموس با پرس بود.

راموس که تا سال ۲۰۱۷ با رئال قرارداد دارد به نوشته روزنامه‌های انگلیس فقط به خاطر بازارگرمی، داستان جدایی از رئال‌مادرید را به راه انداخته  و قیمت ۹۰ میلیون پوندی رئال برای او، همه تیم‌های خواستار مدافع اسپانیایی را فراری داده است.

در این شرایط انتشار عکسی از در آغوش گرفتن رئیس سفیدپوشان از سوی مدافع به ظاهر ناراضی در اولین حضور رئالی‌ها درکمپ «والدبباس» پایانی بر همه شایعات محسوب می‌شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *