پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6548 21 تیر 1394 ساعت [ 0:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو: مسلمان جای نوری آمده اما با او تفاوت‌هایی دارد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تعدادی از بازیکنان ما دیر به تمرینات اضافه شدند و از این رو برای ابتدای فصل آماده نخواهند شد.

برانکو: مسلمان جای نوری آمده اما با او تفاوت‌هایی دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، برانکو ایوانکوویچ در پایان جلسه‌اش با مسئولان باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا او تاکید کرده که هیچ خبرنگاری نباید همراه تیم به ترکیه برود، گفت: من فقط در ماه مبارک رمضان به باشگاه اعلام کردم خبرنگاران و هواداران در تمرینات تیم حضور پیدا نکنند، اما در سایر موارد باشگاه تصمیم‌گیرنده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه پرسپولیس با حامد لک به توافق رسیده است یا نه، یادآور شد: من در مورد بازیکن خاصی حرف نمی‌زنم. در این مورد می‌توانید از عبدی سخنگوی باشگاه و یا قنبرپور سؤال کنید. زمانی که با بازیکنی توافق نهایی صورت گرفت، درباره او حرف خواهیم زد تا در مورد او تبلیغات نکرده باشیم.

وی درباره اینکه تیمش با نفرات کامل به اردوی ترکیه خواهد رفت یا نه، یادآور شد: ما هنوز کامل نشده‌ایم و به نظر می‌آید با تیم کامل راهی ترکیه نخواهیم شد.

برانکو درباره اینکه فکر می‌کند اردوی ترکیه تا چه حد به سود تیمش باشد، تصریح کرد: به هر حال بازیکنان ما تک‌تک و در روزهای مختلف به تمرینات ما اضافه شدند و به همین خاطر شاید همگی آنها در شرایط ایده‌آل نباشند. ما در اردوی ترکیه می‌توانیم به مسائل تغذیه بازیکنان، آشنایی بیشتر آنها با یکدیگر و هماهنگی تیم در بازی‌های تدارکاتی امیدوار باشیم. در هر صورت این از اهداف ما در این اردو است، اما آنچه مسلم است آماده‌سازی تیم فقط نباید در تمرینات ماقبل فصل باشد بلکه این دوران در سراسر فصل است. تعدادی از بازیکنان ما دیر به تمرینات اضافه شدند و از این رو برای ابتدای فصل آماده نخواهند شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که مایکل اومانیا اعلام کرده بعد از تسویه حساب مالی با باشگاه پرسپولیس در تمرینات حاضر خواهد شد، خاطرنشان کرد: به هر حال باشگاه باید به تعهدات خود در قبال بازیکنان عمل کند. مایکل همراه تیم ملی کاستاریکا در بازی‌های آمریکای شمالی است و بعد از اتمام این رقابت‌ها ۴۸ ساعت فرصت دارد تا خود را به باشگاهش معرفی کند. البته من نمی‌دانم بازی آخر کاستاریکا چه زمانی خواهد بود.

وی با تأکید بر اینکه پیوستن کریستانویچ، مهاجم کروات به پرسپولیس منتفی شد، درباره اینکه گفته می‌شود سیدجلال برخلاف نظر او به پرسپولیس خواهد آمد، عنوان کرد: تا جایی که من می‌دانم سیدجلال حسینی با باشگاه نفت قرارداد امضا کرده است. این خبر را مسئولان باشگاه به من گفتند.

برانکو در واکنش به این مسئله که گفته می‌شود او راضی به جذب محسن مسلمان نبوده است، افزود: مسلمان بازیکن پرسپولیس است و ما با او توافق کرده‌ایم. مسلمان جای نوری آمده اما خب تفاوت‌هایی با او دارد. امیدوارم بتوانیم از مسلمان در بازی‌های خود بهره ببریم. او رقبای خوبی دارد از جمله فرشاد احمدزاده، هادی نوروزی، میلاد کمندانی و بستگی به خود این بازیکن دارد که تا چه حد بتواند در پرسپولیس موفق باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه عنوان شده است، برانکو مجبور شد چند بار لیست خرید خود را تغییر دهد، گفت: میل و تمایل ما یک مسئله است و امکاناتی که باشگاه دارد، مسئله دیگر. برخی مسائل را راحت نمی‌شود گفت، وقتی بعضی از بازیکنانی که ما می‌خواهیم تحت قرارداد با باشگاه دیگر هستند، واقعاً کاری از دست کسی برنمی‌آید.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت