پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6586 22 تیر 1394 ساعت [ 0:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

خداحافظی کاسیاس با چشمانی گریان با رئالی ها

سنگربان پیشین کهکشانی‌ها در آخرین کنفرانس خبری خود پیش از رفتن به پورتو، با هواداران رئال مادرید وداعی احساسی داشت و دلایل خود را برای ترک سانتیاگوبرنابئو گفت

خداحافظی کاسیاس با چشمانی گریان با رئالی ها

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پس از ۲۵ سال حضور در رئال مادرید، ۱۶ فصل بازی در جمع کهکشانی‌ها و انجام ۷۲۵ بازی برای سفیدپوشان پایتخت اسپانیا، ایکر کاسیاس امروز (یکشنبه) با یک خداحافظی احساسی با هواداران رئال مادرید رسماً به دوران بازیگری خود در سانتیاگو برنابئو پایان داد تا آن را در پورتوی پرتغال ادامه دهد.

کاسیاسی که به همراه کهکشانی‌ها سه قهرمانی در لیگ قهرمانان، پنج قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، دو سوپرجام اروپا، یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان و چهار قهرمانی در سوپرجام اسپانیا کسب کرد، در حضور خبرنگاران پرشماری که برای پوشش آخرین کنفرانس خبری او قبل از ترک مادرید آمده بودند، وداعی احساس و اشکبار با هواداران داشت.

کاسیاس گفت: امروز به این استادیوم فوق‌العاده آمده‌ام تا با همه شما خداحافظی کنم، به خصوص با هواداران رئال مادرید، چون همانطور که می‌دانید من از دیروز (شنبه) دیگر بازیکن رئال مادرید نیستم و اکنون بازیکن پورتو محسوب می‌شوم. من بنا به چند دلیل دارم به پورتو می‌روم. اول از همه هیجانی است که برنامه‌های مربی این تیم به من داده است. دوم به خاطر شور و اشتیاقی است که اعضای این تیم نسبت به من نشان دادند. من هر کاری از دستم ساخته باشد انجام می‌دهم تا نگذارم که پورتو سرافکنده شود و تا جای ممکن می‌جنگم تا بیشترین تعداد جام ممکن را در این تیم کسب کنم.

کاسیاس که به خاطر احساساتی شدنش به زحمت می‌توانست صحبت کند، در ادامه به تأثیری که رئال مادرید بر زندگی شخصی و حرفه‌ای او گذاشته است، اشاره داشت و گفت ترجیح می‌دهد که هواداران او را به عنوان انسانی خوب به یاد بسپارند تا یک دروازه‌بان خوب.

او ادامه داد: باشگاه رئال مادرید به من تنها نیاموخت که چگونه یک ورزشکار باشم، این باشگاه به من رسم انسانیت را هم آموخت. من از تمام مربیانی که در رئال داشتم چیزهای فراوانی یاد گرفته‌ام. همه آنها نقشی کلیدی در پیشرفت من در زندگی شخصی و حرفه‌ام داشته‌اند. هر روز ما در کنار هم برای ساختن بخشی از رئال مادرید کار کردیم و آنها همیشه حامی من بودند. می‌خواهم از والدین و تمام اعضای خانواده‌ام تشکر کنم.

کاسیاس در تشکر از هواداران رئال عنوان کرد: از همه شما هواداران رئال مادرید به خاطر حمایت‌های‌تان تشکر می‌کنم، همه شمایی که به من برای بالای سر بردن جام‌های مختلف کمک کردیم و در لحظات تلخ و شیرین در کنارم بودید، شما که هر وقت به کمک‌تان نیاز داشتم، کمکم کردید. من نمی‌خواهم که به عنوان یک دروازه‌بان خوب یا بد به یاد سپرده شوم بلکه فقط می‌‌خواهم از من به عنوان انسانی خوب که اشتباهاتی هم داشت، یاد شود. از شما متشکرم، متشکرم و هزار بار متشکرم. من هر کجا که بروم همیشه فریاد زنده باد مادرید را سر خواهم داد.

کاپیتان پیشین کهکشانی‌‌ها در پایان گفت: مطمئنم که در آینده ما باز هم یکدیگر را خواهیم دید. با شما خداحافظی نمی‌کنم، چون این یک خداحافظی نیست. امیدوارم به زودی دوباره شما را ببینم. از همه شما به خاطر همه چیز متشکرم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت