خانه / خبر های نقل و انتقالات / هاشمی‌مقدم: نمی‌گذاریم کار به جایی بکشد که جهانبخش به فوتبال ایران بازگردد

هاشمی‌مقدم: نمی‌گذاریم کار به جایی بکشد که جهانبخش به فوتبال ایران بازگردد

هاشمی‌مقدم: نمی‌گذاریم کار به جایی بکشد که جهانبخش به فوتبال ایران بازگردد

امیر هاشمی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص آخرین وضعیت علیرضا جهانبخش برای انتخاب تیم فصل آینده‌اش اظهار داشت: علیرضا اکنون با تیم NEC نایمخن تمرینات خود را دنبال می‌کند و منتظر است برای فصل آینده تصمیمی خوب بگیرد.

وی افزود: تا هفته گذشته با باشگاه برایتون اند هاو آلبیون در ارتباط بودیم اما در نهایت به صورت کامل به آنها جواب منفی دادیم. انگلیسی‌ها وحشتناک به دنبال جذب جهانبخش بودند اما اکنون شرایطی نبود که این بازیکن بخواهد به برایتون برود. به همین دلیل اکنون هم منتظر هستیم پیشنهاد رسمی به باشگاه برسد و تا آن زمان باید منتظر بود.

مدیربرنامه‌های مهاجم ایرانی تیم نایمخن در خصوص اینکه جهانبخش از یک تیم بوندس‌لیگایی پیشنهاد دارد و پیش از این هم صحبت از پیشنهاد چند تیم هلندی بود، گفت: هیچکدام از این پیشنهادها رسمی نیست. یکی دو تیم هلندی و یک تیم هم از بوندس‌لیگا ابراز علاقه کرده‌اند اما پیشنهاد رسمی ندادند. با شرایطی که وجود دارد فکر می‌کنم علیرضا به احتمال ۷۰ درصد به یک تیم هلندی دیگر خواهد رفت اما بازهم چیزی قطعی نیست.

هاشمی‌مقدم درباره اینکه اگر قرارداد جهانبخش با نایمخن به پایان برسد او دوباره بازیکن داماش محسوب می‌شود و با توجه به منحل شدن این باشگاه شرایط به چه شکل است، خاطرنشان کرد: اگر علیرضا بخواهد، می‌تواند قراردادش را یک سال دیگر هم تمدید کند و این گزینه مقابل او قرار دارد اما مطمئن باشید نمی‌گذاریم کار به اینجا بکشد که این بازیکن دوباره به فوتبال ایران بازگردد.

وی درباره اینکه پس با چنین شرایطی احتمال ماندن جهانبخش در نایمخن هم وجود دارد، اظهار داشت: در این باره همه چیز ۵۰-۵۰ است. چند باشگاه علاقه‌مندی خود را اعلام کرده‌اند اما باید همه چیز رسمی باشد و آنها پیشنهاد خود را به باشگاه بدهند. می‌خواهیم علیرضا به تیمی منتقل شود که سبک بازی‌اش به آنجا بخورد و به همین دلیل است که عجله نمی‌کنیم. او باید حرکت رو به جلو انجام دهد و این بهترین تصمیمی است که به زودی خواهیم گرفت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *