سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / علی اکبر طاهری مطرح کرذ؛ تشریح آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

علی اکبر طاهری مطرح کرذ؛ تشریح آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

علی اکبر طاهری مطرح کرذ؛ تشریح آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه هواداران باشگاه اخبار تیم را تنها از طریق سایت رسمی و سخنگوی باشگاه پیگیری کنند، گفت: هیات مدیره از کادرفنی و بازیکنان انجام می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر طاهری در خصوص اخبار و مصاحبه‌های مطرح شده در مورد نقل و انتقالات و وضعیت باشگاه پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق افزود: هواداران و علاقمندان پرسپولیس، اخبار و اطلاعات دقیق را تنها از طریق مراجع رسمی باشگاه دنبال کنند و نگران وضعیت تیم نباشند، چرا که هیات مدیره و باشگاه، حمایت‌های لازم را از کادر فنی، بازیکنان و برنامه‌های مدون و مصوب را در دستور کار دارد.

وی که با سایت باشگاه پرسپویلس گفتگو می‌کرد، افزود: مذاکرات لازم با بازیکنان مورد نظر در پست‌های اعلام شده از سوی کادر فنی در حال انجام است و سعی داریم این بازیکنان را هر چه زودتر جذب کرده و در اردوی سرخپوشان، در اختیار کادر فنی قرار دهیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین تصریح کرد: در جلسات هیات مدیره و با تلاش اعضای این هیات، روند خوبی را برای جذب اسپانسر و معرفی آن در نزدیک‌ترین زمان ممکن در نظر داریم تا با پشتوانه‌ای کامل وارد مسابقات شویم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه با وجود تلاش‌های متعهدانه اکثر عزیزان عرصه خبر، در بعضی موارد از سوی برخی رسانه‌ها، اخبار و مصاحبه‌هایی منتشر می‌شود که خلاف واقع است و ارکان باشگاه و تیم را مقابل هم قرار می‌دهند که این اخبار نه تنها هیچ کمکی به باشگاه و تیم نمی‌کند بلکه افکار هواداران پرسپولیس را مشغول و مشوش می‌کند.

طاهری همچنین گفت: از هواداران خونگرم پرسپولیس می‌خواهیم با سعه صدر، صبر و شکیبایی، حمایت‌های همیشگی خود را از پرسپولیس دریغ نکنند و اخبار دریافتی از مرجع رسمی باشگاه را ملاک قرار دهند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *