پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 6623 22 تیر 1394 ساعت [ 20:16 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شواین‌اشتایگر: تنها به خاطر منچستریونایتد حاضر به ترک بایرن مونیخ بودم

هافبک آلمانی شیاطین سرخ پس از امضای قرارداد با این تیم تأکید کرد، منچستریونایتد تنها تیمی بوده که حاضر بوده به خاطرش از بایرن‌مونیخ جدا شود.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/04/22/139404221935409355692603.jpg

شواین‌اشتایگر: تنها به خاطر منچستریونایتد حاضر به ترک بایرن مونیخ بودم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باستین شواین‌اشتایگر پس از امضای قراردادی سه ساله با تیم فوتبال منچستریونایتد و پوشیدن پیراهن سرخ این تیم گفت: از دوران حضورم در بایرن مونیخ لذت بردم، دورانی که ماجراجویی فوق‌العا‌ده‌ای بود و تصمیم برای جدایی از این تیم اصلاً کار آسانی نبود. منچستریونایتد تنها باشگاهی بود که مایل بودم به خاطرش بایرن مونیخ را ترک کنم. حالا خودم را برای این چالش جدید و بازی در رقابتی‌ترین لیگ دنیا، آماده حس می‌کنم. بی‌صبرانه به دنبال کار مجدد زیرنظر لوئیز فن‌خال هستم. هرگز هم دوران حضورم در بایرن مونیخ را فراموش نخواهم کرد و مایلم از تمامی اعضای باشگاه و هواداران بایرن مونیخ برای آن خاطرات فوق‌العاده تشکر کنم.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/04/22/139404221935409355692603.jpg

باستین شواین‌اشتایگر از زمانی که اولین بازی‌اش را برای بایرن مونیخ در نوامبر ۲۰۰۲ انجام داد، ۵۰۰ بازی در رقابت‌های مختلف برای این تیم انجام داده و موفق به زدن ۷۰ گل شده است. او در این مدت بیش از ۲۰ عنوان با باواریایی‌ها کسب کرد. این هافبک ۳۰ ساله با بایرن به عناوین متعدد و مهمی از جمله هشت قهرمانی در بوندس‌لیگا، هفت قهرمانی در جام حذفی آلمان، دو عنوان سوپرجام آلمان، یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، یک عنوان سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان دست پیدا کرد.

لوئیز فن‌خال، سرمربی شیاطین سرخ هم اظهار داشت: باستین البته برای من غریبه نیست. زمانی که هدایت بایرن مونیخ را بر عهده داشتم با شواینی کار کرده‌ام و از اینکه او به منچستریونایتد ملحق شد، واقعاً خوشحالم. کارنامه حرفه‌ای او گویای همه چیز است. باستین در سطح باشگاهی به هر عنوانی که می‌توانسته رسیده است و یکی از ارکان اصلی موفقیت و قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ بود. شواین‌اشتایگر فوتبالیستی فوق‌حرفه‌ای است و شکی ندارم که استعداد ذاتی و توانایی‌هایی او به ما در کنترل بازی کمک خواهد کرد. باستین با خود تجربه را به منچستریونایتد آورده است. من او را مهره‌ای ارزشمند می‌دانم که به منچستریونایتد پیوسته است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت